06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.40min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Nie jestem z tego dumny

Trałka: Nie jestem z tego dumny

W sobot­nie popołud­nie Lech Poz­nań pokon­ał w Kiel­cach tamte­jszą Koroną 1:0. Strzel­cem bram­ki na wagę trzech punk­tów był Kasper Hamalainen. 

Poz­na­ni­a­cy w Kiel­cach nie wygrali w sezonie 2012/2013. Po trzech lat­ach trzy punk­ty wywal­czone z Kol­porter Are­ny ponown­ie pojechały do Poz­na­nia. — Wygral­iśmy kole­jny mecz i dobrze nam z tym. Robimy wszys­tko, żeby o trwało jak najdłużej. Mieliśmy dziś sporo swoich niewyko­rzys­tanych sytu­acji. Mogliśmy mecz zamknąć w pier­wszej połowie, strze­la­jąc szy­b­ciej bramkę — przyz­na­je kap­i­tan Kole­jorza, Łukasz Trałka.

W pier­wszej częś­ci meczu gospo­darze mieli mnóst­wo okazji bramkowych. Koro­niarze obi­jali słup­ki, poprzeczkę. — Tych sytu­acji było mnóst­wo. My też mieliśmy swo­je okaz­je, zwłaszcza w pier­wszej połowie. Ta część meczu była bardziej otwarta, jed­na i dru­ga strona miała swo­je sytu­acje. W drugiej częś­ci meczu popraw­iliśmy prze­suwanie do pressin­gi i mieliśmy swo­je sytu­acje z kon­try. Szko­da, że nie udało się strzelić drugiej bram­ki — zaz­nacza defen­sy­wny pomoc­nik mis­trza Polski.

Kole­jorz wygry­wa­jąc z Koroną awan­sował do pier­wszej ósem­ki. Do cza­su zakończenia spotka­nia Wisła Kraków — Legia Warsza­wa poz­na­ni­a­cy na pewno utrzy­ma­ją się na siód­mym miejs­cu w tabeli. — Nie jestem z tego dum­ny. Plan był do zre­al­i­zowa­nia, udało się go osiągnąć, ale mamy swo­je kole­jne cele. Musimy przeskoczyć kole­jnego rywala. Gramy ter­az z Zagłę­biem i musimy z nimi wygrać — ocenił Trał­ka.

Im bliżej zakończenia roku piłkarskiego, tym więcej kon­tuzji w drużynie “Poz­nańskiej Loko­mo­ty­wy”. — To było wkalku­lowane, ze przy takiej inten­sy­wnoś­ci meczów urazy będą się pojaw­iać. Tren­er rotował skła­dem i na dobre nam to wychodz­iło. Musimy robić tak dalej i będziemy chcieli wygrywać. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.