06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.24min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Nie wracają demony z jesieni

Trałka: Nie wracają demony z jesieni

Kole­jorz prze­grał dru­gi mecz z rzę­du na wios­nę. Tym razem od lechitów lep­si okaza­li się gracze Jagiel­loni Białys­tok, którzy wygrali 2:0.

Podopieczni Jana Urbana pier­wszy cel­ny strzał  na bramkę Bartłomie­ja Drą­gowskiego odd­ali dopiero w 90. min­u­cie – Po pier­wsze nie stwarza­l­iśmy sobie sytu­acji na zdoby­cie bram­ki, po drugie te dwa gole, to bram­ki z niczego, po stałych frag­men­tach gry. Po tych dwóch trafieni­ach grało nam się jeszcze ciężej. Jagiel­lonia się broniła i grała agresy­wniej – przyz­nał kapitan.

Lechi­ci pier­wszego gola stra­cili po zamiesza­niu w polu karnym, a piłkę w siatce umieś­cił Igors Tarasovs – Ciężko wye­lim­i­nować taki błąd. Przy karnym to nie ma co dysku­tować, ale jeśli chodzi o obronę przy pier­wszej bram­ce to powin­niśmy zaatakować piłkę, bo za dłu­go wisi­ała w powietrzu.

Kole­jorz ma za sobą tej wios­ny trzy mecze. Jed­no zwycięst­wo i dwie poraż­ki, a obec­nie pla­su­je się dopiero na ósmym miejs­cu w tabeli – Nie wraca­ją do mnie demo­ny z jesieni. Myślę o tym co jest do zro­bi­enia. Żyję z meczu na mecz – twierdzi. – Jak byliśmy na ostat­nim miejs­cu, to wszyscy myśleli, że nie zna­jdziemy się w pier­wszej ósem­ce. Nie skreśla­jmy nas, bo za każdym razem wal­czymy o trzy punkty.

Wczo­raj w ofic­jal­nym meczu zade­bi­u­tował Kamil Jóźwiak, zmieni­a­jąc po prz­er­wie Kebbe Ceesay’a – Zagrał pozy­ty­wnie. To młody chłopak, miał trochę akcji indy­wid­u­al­nych, ale wszedł nieste­ty w trud­nym momencie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.