Trałka: Odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo

Trałka: Odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo

Kap­i­tan Lecha Poz­nań jest zad­owolony z wywal­czenia Super­puchar Pol­s­ki. Wygrana na początku sezonu może dobrze wpłynąć na piłkarzy Kolejorza.

W piątkowy wieczór na INEA Sta­dion­ie mis­trz Pol­s­ki – Lech Poz­nań, pode­j­mował zdoby­w­cę Pucharu Pol­s­ki – Legię Warsza­wa. Nikt nie spodziewał się, że poz­na­ni­akom tak łat­wo przyjdzie poko­nanie Wojskowych. — Odnieśliśmy zde­cy­dowanie zwycięst­wo. Mieliśmy dużo sytu­acji do tego, aby pokon­ać Legię. Dla mnie był to pier­wszy Super­puchar w kari­erze. Nie robil­iśmy głębo­kich anal­iz Legii przed meczem, ani nie będziemy tego robić ter­az. To są ich prob­le­my. Ja cieszę się z tego, że wywal­czyliśmy Super­puchar – przyz­nał Łukasz Trałka.

ejberempire

Wygrana z Legią może wpłynąć mobi­lizu­ją­co na zawod­ników Lecha. Poko­nanie naj­groźniejszego rywala na kra­jowym pod­wórku wpły­wa na men­tal­ność piłkarzy, jed­nak defen­sy­wny pomoc­nik nieco hamu­je optymizm. — Fajnie wchodzi się w sezon od zwycięst­wa, po dobrym meczu. To na pewno nas wzmoc­ni i pod­budu­je. W Sara­jew­ie to będzie zupełnie inny mecz, zda­je­my sobie sprawę z tego, jaki tam jest kli­mat i jak reagu­ją bałkańs­cy kibice – ocenił

We wtorek poz­na­ni­a­cy zmierzą się z FK Sara­je­wo w 2. rundzie kwal­i­fika­cyjnej Ligi Mis­trzów. To bard­zo ważne spotkanie Kole­jorza w kon­tekś­cie dal­szej przy­gody w europe­js­kich pucharach. — Jeśli z Sara­jew­em zagramy tak, jak w meczu z Legią, to jestem spoko­jny, że ich prze­jdziemy, ale to będzie inny mecz – ocenił kap­i­tan mis­trzów Polski.

W spotka­niu z Legią zagrała trój­ka nowych zawod­ników Lecha. Na placu gry nie pojaw­ił się jedynie Abdul Aziz Tet­teh. — Nowi zawod­ni­cy potrze­bu­ją trochę cza­su, aby z nami dobrze się zgrać, choć zagrali w piątkowy wieczór dobrze. Są to pozy­ty­wne wzmoc­nienia. Myślę, że Darek Dud­ka może zagrać na wielu pozy­c­jach i na każdej sobie poradzi. Aziz bard­zo fajnie wyglą­dał w meczach sparingowych. To spoko­jny chłopak, ale nie jest odlud­kiem i łapie z nami kon­takt – zakończył Trał­ka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress