27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.8min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo

Trałka: Odnieśliśmy zdecydowane zwycięstwo

Kap­i­tan Lecha Poz­nań jest zad­owolony z wywal­czenia Super­puchar Pol­s­ki. Wygrana na początku sezonu może dobrze wpłynąć na piłkarzy Kolejorza.

W piątkowy wieczór na INEA Sta­dion­ie mis­trz Pol­s­ki – Lech Poz­nań, pode­j­mował zdoby­w­cę Pucharu Pol­s­ki – Legię Warsza­wa. Nikt nie spodziewał się, że poz­na­ni­akom tak łat­wo przyjdzie poko­nanie Wojskowych. — Odnieśliśmy zde­cy­dowanie zwycięst­wo. Mieliśmy dużo sytu­acji do tego, aby pokon­ać Legię. Dla mnie był to pier­wszy Super­puchar w kari­erze. Nie robil­iśmy głębo­kich anal­iz Legii przed meczem, ani nie będziemy tego robić ter­az. To są ich prob­le­my. Ja cieszę się z tego, że wywal­czyliśmy Super­puchar – przyz­nał Łukasz Trałka.

ejberempire

Wygrana z Legią może wpłynąć mobi­lizu­ją­co na zawod­ników Lecha. Poko­nanie naj­groźniejszego rywala na kra­jowym pod­wórku wpły­wa na men­tal­ność piłkarzy, jed­nak defen­sy­wny pomoc­nik nieco hamu­je optymizm. — Fajnie wchodzi się w sezon od zwycięst­wa, po dobrym meczu. To na pewno nas wzmoc­ni i pod­budu­je. W Sara­jew­ie to będzie zupełnie inny mecz, zda­je­my sobie sprawę z tego, jaki tam jest kli­mat i jak reagu­ją bałkańs­cy kibice – ocenił

We wtorek poz­na­ni­a­cy zmierzą się z FK Sara­je­wo w 2. rundzie kwal­i­fika­cyjnej Ligi Mis­trzów. To bard­zo ważne spotkanie Kole­jorza w kon­tekś­cie dal­szej przy­gody w europe­js­kich pucharach. — Jeśli z Sara­jew­em zagramy tak, jak w meczu z Legią, to jestem spoko­jny, że ich prze­jdziemy, ale to będzie inny mecz – ocenił kap­i­tan mis­trzów Polski.

W spotka­niu z Legią zagrała trój­ka nowych zawod­ników Lecha. Na placu gry nie pojaw­ił się jedynie Abdul Aziz Tet­teh. — Nowi zawod­ni­cy potrze­bu­ją trochę cza­su, aby z nami dobrze się zgrać, choć zagrali w piątkowy wieczór dobrze. Są to pozy­ty­wne wzmoc­nienia. Myślę, że Darek Dud­ka może zagrać na wielu pozy­c­jach i na każdej sobie poradzi. Aziz bard­zo fajnie wyglą­dał w meczach sparingowych. To spoko­jny chłopak, ale nie jest odlud­kiem i łapie z nami kon­takt – zakończył Trał­ka.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.