Trałka: Optymistycznie patrzymy na niedzielny mecz

Trałka: Optymistycznie patrzymy na niedzielny mecz

Łukasz Trał­ka jest pod­sta­wowym piłkarzem Lecha Poz­nań. Pomoc­nik po meczu z Górnikiem Zabrze zwraca uwagę na to, że w końcu lechi­ci nie popełnili kolos­al­nych błędów. 

Przed meczem padały pyta­nia, kto będzie fawory­tem niedziel­nego hitu Ekstrak­lasy. Po meczu  śmi­ało moż­na stwierdz­ić, że drużyną domin­u­jącą w spotka­niu Lech Poznań.

- Nic nam nie da, że będziemy staw­iani w roli fawory­ta czy nie. Chcieliśmy w końcu wygrać mecz. W niedzielę byliśmy zespołem zde­cy­dowanie lep­szym – pod­sumował Trał­ka. — Nie intere­sowałem się tym, jak Górnik zagra. Sku­pi­ałem się na sobie. Wiedzi­ałem, że jeśli skon­cen­tru­je­my się do koń­ca i nie popełn­imy prostych błędów to wygramy. Najważniejsze to, żeby naszą świado­mość prze­nieść na boisko.

Bolącz­ka podopiecznych Macie­ja Sko­rży w ostat­nim cza­sie była sła­ba kon­cen­trac­ja. Lechi­ci prowadząc w spotka­niu nie potrafili dowieźć wygranej do końca.

- O tych ostat­nich meczach roz­maw­ial­iśmy bard­zo dużo. Wałkowal­iśmy tem­at od 3 tygod­ni. W końcu nad­szedł moment, że to, co oglą­damy na wideo i pow­tarza­my na treningach, przełożyliśmy na boisko.

Do koń­ca roku Lech roze­gra jeszcze dwa ciężkie poje­dyn­ki – z Wisłą w Krakowie i z Lechią przy Bułgarskiej.

- Chce­my punk­tować. W niedziele wygral­iśmy, optymisty­cznie patrzymy na niedziel­ny mecz  z Wisłą. To na pewno doda nam wiary – zakończył kap­i­tan Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress