06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.20min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Po Hamalainenie nikt nie płacze

Trałka: Po Hamalainenie nikt nie płacze

W niedziel­nym meczu Lech Poz­nań pokon­ał Ter­mal­icę Bruk-Bet Nieciecza 5:2. Lechi­ci roze­grali bard­zo dobre spotkanie.

Kap­i­tan mis­trza Pol­s­ki krótko sko­men­tował star­cie z zespołem z Małopol­s­ki .- Strzelil­iśmy pięć bramek, wygral­iśmy i jest się z czego cieszyć.

Murawa przy Buł­garskiej nie jest najwyższej jakoś­ci. Pomoc­nik Kole­jorza nie widzi jed­nak prze­ci­wwskazań, aby mis­tr­zowie Pol­s­ki pow­tarza­li za każdym taki wyczyn jak w meczu z beni­aminkiem. — Myślałem, że będzie gorzej. Było kil­ka akcji, w których pił­ka nieźle chodz­iła i moż­na było przeprowadz­ić fajne akc­je. Strzelil­iśmy dużo bramek i to ważne - przyz­nał Trałka. 

Pod­czas niedziel­nego meczu z Ter­mal­icą, kap­i­tan Kole­jorza otrzy­mał już ósmą żółtą kartkę w sezonie. Z Podbeskidziem Biel­sko-Biała w sobotę zatem nie zagra. - Wiedzi­ałem, że to nastąpi, ale nie myślałem, że tak szy­bko i już po pier­wszym meczu trze­ba będzie pau­zować. Są jed­nak następ­ni, którzy na pewno dadzą z siebie wszys­tko i zro­bią, aby wygrać z Podbeskidziem i tego jestem pewien. Ja będę spoko­jnie odpoczy­wał – przyz­nał Trałka.

W końców­ce drugiej częś­ci spotka­nia sędzia Gil podyk­tował rzut karny po faulu na Darko Jevti­ciu. O jego wykonie rywal­i­zowało kilku zawod­ników Kole­jorza. - Musi­ałem trochę nakrzy­czeć na kolegów po rzu­cie karnym i rozwiązać tę sytu­ację. Najważniejsze, że pił­ka wpadła do siat­ki. Darko (Jevtić — przyp. red.) chci­ał strze­lać, ale stwierdz­ił, że nie umie, więc to było aku­rat wyjaśnione szy­bko. Pre­ten­sje były­by, gdy­by Daw­id nie zdobył bram­ki, ale to zdobył, a zaraz trafił ponown­ie, więc wszys­tko jest w porząd­ku – sko­men­tował Trał­ka.

Po ode­jś­ciu z drużyny Lecha Poz­nań Kaspra Hamalaine­na wielu zas­tanaw­iało się jak mis­trz Pol­s­ki poradzi sobie bez fińskiego zawod­ni­ka. Bez obaw. W szere­gach drużyny Jana Urbana jest Karol Linet­ty. — Po Hamalaine­nie nikt nie płacze. Tem­at Kaspra jest zamknię­ty. Fajnie, że Karol miał dziś trzy asysty i zagrał na tej pozy­cji, to go mega pod­budu­je. Tego mu wcześniej brakowało – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.