27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
61dn.4godz.25min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Po Hamalainenie nikt nie płacze

Trałka: Po Hamalainenie nikt nie płacze

W niedziel­nym meczu Lech Poz­nań pokon­ał Ter­mal­icę Bruk-Bet Nieciecza 5:2. Lechi­ci roze­grali bard­zo dobre spotkanie.

Kap­i­tan mis­trza Pol­s­ki krótko sko­men­tował star­cie z zespołem z Małopol­s­ki .- Strzelil­iśmy pięć bramek, wygral­iśmy i jest się z czego cieszyć.

Murawa przy Buł­garskiej nie jest najwyższej jakoś­ci. Pomoc­nik Kole­jorza nie widzi jed­nak prze­ci­wwskazań, aby mis­tr­zowie Pol­s­ki pow­tarza­li za każdym taki wyczyn jak w meczu z beni­aminkiem. — Myślałem, że będzie gorzej. Było kil­ka akcji, w których pił­ka nieźle chodz­iła i moż­na było przeprowadz­ić fajne akc­je. Strzelil­iśmy dużo bramek i to ważne - przyz­nał Trałka. 

Pod­czas niedziel­nego meczu z Ter­mal­icą, kap­i­tan Kole­jorza otrzy­mał już ósmą żółtą kartkę w sezonie. Z Podbeskidziem Biel­sko-Biała w sobotę zatem nie zagra. - Wiedzi­ałem, że to nastąpi, ale nie myślałem, że tak szy­bko i już po pier­wszym meczu trze­ba będzie pau­zować. Są jed­nak następ­ni, którzy na pewno dadzą z siebie wszys­tko i zro­bią, aby wygrać z Podbeskidziem i tego jestem pewien. Ja będę spoko­jnie odpoczy­wał – przyz­nał Trałka.

W końców­ce drugiej częś­ci spotka­nia sędzia Gil podyk­tował rzut karny po faulu na Darko Jevti­ciu. O jego wykonie rywal­i­zowało kilku zawod­ników Kole­jorza. - Musi­ałem trochę nakrzy­czeć na kolegów po rzu­cie karnym i rozwiązać tę sytu­ację. Najważniejsze, że pił­ka wpadła do siat­ki. Darko (Jevtić — przyp. red.) chci­ał strze­lać, ale stwierdz­ił, że nie umie, więc to było aku­rat wyjaśnione szy­bko. Pre­ten­sje były­by, gdy­by Daw­id nie zdobył bram­ki, ale to zdobył, a zaraz trafił ponown­ie, więc wszys­tko jest w porząd­ku – sko­men­tował Trał­ka.

Po ode­jś­ciu z drużyny Lecha Poz­nań Kaspra Hamalaine­na wielu zas­tanaw­iało się jak mis­trz Pol­s­ki poradzi sobie bez fińskiego zawod­ni­ka. Bez obaw. W szere­gach drużyny Jana Urbana jest Karol Linet­ty. — Po Hamalaine­nie nikt nie płacze. Tem­at Kaspra jest zamknię­ty. Fajnie, że Karol miał dziś trzy asysty i zagrał na tej pozy­cji, to go mega pod­budu­je. Tego mu wcześniej brakowało – zakończył.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.