Trałka: Polonie stać na wiele

Spotkanie z Polonią Warsza­wa będzie miało szczegól­ny wymi­ar dla Łukasza Trał­ki. Pomoc­nik Lecha spędz­ił w zes­pole z Kon­wik­torskiej 3,5 roku i jak sam pod­kreśla był to dla niego miły okres w kari­erze. — Mam w tym klu­bie wielu kolegów, dlat­ego z przy­jem­noś­cią jadę na mecz do Warsza­wy — mówi.

Jego zdaniem ostat­nie zawirowa­nia wokół tego klubu nie wpłynęły dobrze na atmos­ferę w zes­pole i przy­go­towa­nia do nowego sezonu. - Wszyscy wiedzą przez co ta druży­na prze­chodz­iła w ostat­nim cza­sie. Bard­zo dobrze zaczęli roz­gry­w­ki, widać, że stać ich na wiele i na pewno będą chcieli potwierdz­ić swo­ją dobrą dys­pozy­cję w meczu z Lechem - uważa piłkarz.

Trał­ka od kilku miesię­cy nie jest zawod­nikiem „Czarnych Koszul” dlat­ego też trud­no mu ocenić zmi­any do jakich doszło w tym klu­bie w prz­er­wie między sezon­a­mi. - Wiemy tyle co wszyscy. Oglą­dam z boku to co dzieje się na Kon­wik­torskiej - zaz­nacza Lechi­ta. Doda­je jed­nak, że ode­jś­cie Józe­fa Woj­ciechowskiego zapewne zmniejszy presję wokół tego zespołu. - Pres­ja pewnie będzie mniejsza, ponieważ nie będzie tylu ner­wowych ruchów jak ostat­nio, choć nie wiado­mo jak do tego będzie pod­chodz­ił nowy właś­ci­ciel. Zobaczymy czy to wyjdzie Polonii na dobre - komen­tu­je były gracz Polonii.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress