06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.47min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Problem tkwił w niewykorzystanych sytuacjach

Trałka: Problem tkwił w niewykorzystanych sytuacjach

Inaczej wyobrażali sobie niedziel­ny mecz z Zagłę­biem zarówno piłkarze jak i kibice Kole­jorza. Lech prze­grał z Zagłe­biem 0:2, a pier­wszą bramkę stracił po indy­wid­u­al­nych błę­dach, zaś dru­ga została strzelona przez Fil­i­pa Starzyńskiego z rzu­tu wol­nego. ­– Przy tej bram­ce otwier­a­jącej popełnil­iśmy za dużo błędów i dlat­ego Zagłe­bie strzeliła., a dru­ga sytu­ac­ja to ciężko mówić o zaskocze­niu, bo to była dobra sytu­ac­ja. Jed­nak my też mieliśmy potem kil­ka okazji do tego by zdobyć gola – komen­tu­je Łukasz Trałka.

W pomec­zowych statystykach moż­na wyczy­tać, że Lech odd­ał dwa razy więcej strza­łów niż lubini­an­ie bo aż 14 – z czego jed­nak obie ekipy odd­ały tyle samo cel­nych – 4. ­– Prob­lem tkwił w niewyko­rzys­tanych sytu­ac­jach. Zawsze się zdarza, że zespół, który dobrze ope­ru­je piłką prowadzi grę i tak właśnie było z drużyną Zagłębia. Gdy­bym wyko­rzys­tał moją sytu­ację było­by 1:2 i była­by jeszcze jakaś szansa na dogo­nie­nie wyniku – doda­je kap­i­tan Kole­jorza. - Musimy iść bardziej zde­cy­dowanie na prze­ci­wni­ka. Press­ing trochę nam nie wychodz­ił i kil­ka razy Zagłę­bie wyszło z tego obron­ną ręką i być może dlat­ego się cofnęliśmy w pier­wszej połowie, co niewąt­pli­we było błędem.

Wielu ekspertów, kibiców i dzi­en­nikarzy zapowiadało, że po czwartkowym studwudziestomin­u­towym poje­dynku z Par­ti­zanem Bel­grad Zagłę­bie przy­jedzie do Poz­na­nia w słabej dys­pozy­cji i będzie to atutem Lecha. – My tak nie myśleliśmy. Nie ma takiej możli­woś­ci, jest to dopiero początek sezonu i też kilku chłopaków w ich pod­sta­wowym składzie grało z pełnym zapasem sił, więc nie bral­iśmy tego pod uwagę, bo wiedzieliśmy, że to będzie zgub­ne – komen­tu­je „Trała”.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.