01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
5dn.15godz.15min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Skończyłoby się to katastrofą

Trałka: Skończyłoby się to katastrofą

W sobot­nim hicie Ekstrak­lasy mis­trz Pol­s­ki uległ wicemistr­zowi kra­ju 0:2. — My staral­iśmy się nadra­bi­ać charak­terem i walką — powiedzi­ał po spotka­niu kap­i­tan “Poz­nańskiej Lokomotywy”. 

Legia wyszła na prowadze­nie pod koniec pier­wszej częś­ci spotka­nia. Neman­ja Nikolić w odstępie trzech min­ut dwukrot­nie pokon­ał Jas­mi­na Buri­cia — najpierw wyko­rzys­tał błąd Macie­ja Wilusza, a następ­nie pewnie wyko­rzys­tał jede­nastkę, którą sędzia Marcini­ak podyk­tował po faulu Aziza Tet­te­ha. — Legii  trze­ba odd­ać to, że miała w tym spotka­niu więcej jakoś­ci, co spraw­iło, że stworzyła sobie przez to więcej sytu­acji. My staral­iśmy się nadra­bi­ać charak­terem i walką. Gdy­by nie dwie szy­bko stra­cone bram­ki, mogło­by być różnie. Padły one jed­nak w krótkim odstępie i całkowicie ustaw­iły spotkanie — przyz­nał po meczu Łukasz Trałka.

Prob­le­my kadrowe Kole­jorza spraw­iły, że tren­er Jan Urban nie mógł sko­rzys­tać do gry z kilku pod­sta­wowych zawod­ników. Za kart­ki pau­zował Marcin Kamińs­ki, Karol Linet­ty odzysku­je siły po ura­zie, jakiego doz­nał kil­ka tygod­ni temu (pęknięte żebro), listę kon­tuzjowanych uzu­peł­nia jeszcze m.in. Szy­mon Pawłows­ki. — Nie chcę nas uspraw­iedli­wiać, ani tłu­maczyć w ten sposób poraż­ki. Prob­le­my kadrowe nie pozostały jed­nak bez znaczenia - komen­tu­je defen­sy­wny pomoc­nik mis­trza Pol­s­ki. — Mamy zupełnie inną sytu­ację niż Legia, ale nie może­my marudz­ić. Nie wszyscy zawod­ni­cy, którzy zagrali w tym meczu byli w pełni gotowi — dodał.

Kole­jorz nie stworzył sobie zbyt wielu okazji, aby zmienić wynik meczu. Legia grała kon­sek­went­nie. - Gdy­byśmy się wyr­wali do przo­du, to szy­bko mogły­by paść kole­jne gole dla Legii i skończyło­by się to katas­trofą. Próbowal­iśmy atakować z głową, kon­tak­towe trafie­nie dało­by nam szan­sę na korzyst­ny wynik. Nie mieliśmy jed­nak odpowied­niej jakoś­ci w ofen­sy­wie — zakończył kap­i­tan Kolejorza.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.