07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.3godz.2min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: Ten mecz ułożył się dla nas wzorowo

Trałka: Ten mecz ułożył się dla nas wzorowo

Kole­jorz wygrał w środowy wieczór ze Śląskiem Wrocław 3:0 i zachował pozy­cję lid­era. Już w niedzielę Lech zmierzy się na wyjeździe z Lechią –  Jak zagramy na swoim poziomie, to przy­wieziemy trzy punk­ty – deklaru­je kapitan.

Lech już e 30. min­u­cie prowadz­ił 3:0 i do koń­ca meczu wynik nie uległ zmi­an­ie. W poprzed­nim star­ciu ze Śląskiem worek z bramka­mi rozsy­pał się pod koniec spotka­nia – Przed meczem nie zakładal­iśmy, że prowadze­nie obe­jmiemy tak szy­bko. Pamię­tal­iśmy poprzed­ni mecz, w którym pier­wsze połowa była dla nas bard­zo cięż­ka. Ten mecz ułożył się inaczej, dla nas wzorowo i po bram­ce na 3:0 moż­na było spoko­jnie dograć ten mecz – mówił po meczu Łukasz Trałka.

Po meczu z Jagiel­lonią piłkarze mówili, że taki zim­ny prysznic im się przy­da. Podzi­ałało i w meczu ze Śląskiem, Lech zagrał kon­cer­towo – Ciężko porówny­wać te dwa mecze. Ter­az zagral­iśmy zupełnie inaczej i nie chodzi tu o wynik. Przede wszys­tkim chodzi o styl. Z Jagiel­lonią w pier­wszej połowie mieliśmy kil­ka sytu­acji, które powin­niśmy wyko­rzys­tać, ale się nie udało. Ter­az strzelil­iśmy bram­ki już na początku.

W niedzielę podopiecznych Macie­ja Sko­rży czeka trud­ny mecz w Gdańsku. Kole­jorz musi wygrać, jeśli chce utrzy­mać fotel lid­era, bo Legia do poz­na­ni­aków traci tylko jed­no oczko – Chcę przy­wieźć trzy punk­ty z Gdańs­ka i na tym się sku­pi­am. Jak my będziemy wygry­wali do koń­ca, to inne rezul­taty nie będą nas interesowały.

O tytuł mis­tr­zows­ki z pewnoś­cią powal­czą też nne drużyny, bowiem w tabeli jest dość spory ścisk – W tej grupie każdy z każdym może wygrać. My np. nie zakładal­iśmy poraż­ki z Jagiel­lonią. Mecz z Lechią będzie cięż­ki, ale na pewno do wygra­nia.  Jak zagramy na swoim poziomie, to przy­wieziemy trzy punk­ty — kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.