Trałka: To ciężki moment, a wyjść z niego można tylko zwycięstwami

Trałka: To ciężki moment, a wyjść z niego można tylko zwycięstwami

Od miesią­ca Kole­jorz gra co trzy dni i nie wychodzi mu to najlepiej. W czterech ostat­nich meczach zremisował tylko raz i aż trzykrot­nie schodz­ił z boiska poko­nany – Natłok meczów i podróży powodu­je, że jesteśmy zmęczeni, zagral­iśmy dziewią­ty mecz w krótkim cza­su. Dużo chłopaków grało w więk­szoś­ci  w tych meczach, to się wszys­tko kumu­lu­je,  a oprócz tego doszły kon­tuz­je i nie ma jak tego zro­tować – mówił po meczu kap­i­tan Poz­nańskiej Lokomotywy.

Mis­tr­zowie Pol­s­ki nie mają nawet kiedy potrenować i poćwiczyć pewnych zagrań – Nie mamy cza­su na trenin­gi. Jest mecz, rozruch, tren­ing przed­mec­zowy i kole­jny mecz. Mamy trochę nowy ludzi, a nie ma cza­su potrenować pewnych schematów, by potem je przełożyć na grę. Z Korona mieliśmy jed­ną sytu­ację i nic więcej. Na pewno braku­je nam siły defen­sy­wnej, sytu­acji bramkowych, by wygrać mecz.

Jeżeli lechi­ci prze­jdą pomyśl­nie czwartą rundę elim­i­nacji do Ligi Europy taki natłok meczów będzie im towarzyszył przez całą jesień – Zro­bimy wszys­tko, by tych meczów było cały czas tyle. Nie ma co ukry­wać, ale to dla nas cięż­ki moment, a wyjść z niego moż­na tylko zwycięst­wa­mi. To nas pod­niesie, a grę utrud­ni­a­ją nam kon­tuz­je. Wypadł nam Darko, Szymek i Tamas. Bar­ry i Kasper nie mogli zagrać w ogóle, tego jest naprawdę dużo. Musimy ich god­nie zastąpić, wygry­wać tymi, którzy są i czeka­ją na swo­ją szan­sę – dodaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress