31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.30min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trałka: W zespole jest dużo świeżości

Trałka:  W zespole jest dużo świeżości

Już jutro lechi­ci zmierzą się z chor­zowskim Ruchem i będzie to pier­wsza okaz­ja do zdoby­cia punk­tów pod wodzą nowego szkole­niow­ca, Jana Urbana.

- Zupełnie inaczej wyglą­da­ją trenin­gi, jest dużo świeżoś­ci w zes­pole mimo tego całego bała­ganu, w którym jesteśmy. W drużynie jest lep­sza atmos­fera i to cieszy – mówił na przed­mec­zowej kon­fer­encji kap­i­tan Kolejorza.

Lechi­ci z pewnoś­cią mają duży prob­lem men­tal­ny i wszyscy liczą, że tren­er Urban wyciąg­nie ich z maraz­mu – Wiem, że więk­szość ludzi chci­ała­by, by przyszedł jak­iś tren­er kat i gonił nas od rana do wiec­zo­ra. Nic nie gra­ją, to sobie pob­ie­ga­ją. Jeśli chodzi o sferę men­tal­ną, to jest to człowiek o dużym poczu­ciu humoru i bazu­je na dobrej atmos­ferze. Co do treningu, to każdy tren­er ma swój warsz­tat pra­cy i wiz­ję prowadzenia drużyny.

Maciej Sko­rża z klubem pożeg­nał się kil­ka dni temu, ale były już szkole­niowiec mis­trzów Pol­s­ki z drużyną się nie pożeg­nał – Tren­era nie było, ale jeśli tylko będzie w Poz­na­niu to na pewno przyjdzie i się pożeg­na. Nie chcę go jed­nak oce­ni­ać, ani oce­ni­ać nowego tren­era. Mamy kon­takt z zawod­nika­mi, z który­mi wcześniej pra­cow­ał tren­er Urban i wiemy, że była tam zawsze bard­zo dobra atmos­fera. Mam nadzieję, że u nas będzie tak samo – doda­je Trałka.

Jutro Lech pode­jmie chor­zows­ki Ruch, który pla­su­je się na 13. miejs­cu i ma aż o osiem punk­tów więcej niż Lech – Z kim zagramy to nie ma więk­szego znaczenia. Obo­jęt­nie kto by nie przy­jechał, musimy wygrać. Punk­ty są dla nas ter­az niezmiernie ważne – kończy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.