Trałka: Wygrać i szybko wrócić

legia tralka- Przed tym meczem nie ma żad­nej dyskusji. Jesteśmy fawory­tem. Pamię­tam mecz sprzed roku, nikt nie chce powtór­ki — przyz­na­je przed meczem w Pucharze Pol­s­ki Łukasz Trałka.

- To jest mecz z gatun­ki: pojechać i awan­sować. Zda­je­my sobie sprawę, że to nie będzie łatwe spotkanie, bo mają w kadrze kilku piłkarzy z ligowym doświad­cze­niem. Oni gra­ją o życie, chcą się pokazać, ale to y musimy wygrać, bo pamię­tamy jak to wyglą­dało rok temu. Wygrać i szy­bko wro­cić - zaz­nacza pomoc­nik Lecha.

- Przed sezonem zakładal­iśmy walkę na trzech frontach. Nie ma mowy, żeby prze­jść obok tego meczu. Liga Europy to już his­to­ria, nie chcę do tego wracać. Mamy więcej cza­su pomiędzy mecza­mi, pracu­je­my z trenerem, żeby popraw­ić naszą grę - pod­kreśla piłkarz.

- Sezonu nie zaczęliśmy najlepiej. Chcieliśmy mieć 12 punk­tów, mamy 6. Tego nie zmien­imy, trze­ba grać kole­jne mecze, zbier­ać punk­ty. Wygral­iśmy z Koroną i mam nadzieję, że dalej będziemy szli w tym kierunku - uważa Trałka.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress