01.10.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Pogoń Szczecin vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.58min.
12.80 X3.60 22.38 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transfer last minute do Ekstraklasy? Singh (Lech), Yurchenko (Legia), Alexandre Guedes (Raków)

Transfer last minute do Ekstraklasy? Singh (Lech), Yurchenko (Legia), Alexandre Guedes (Raków)

Pomi­mo tego, że sezon ekstrak­lasy już ruszył to część zespołów wciąż szu­ka wzmoc­nień trans­fer­owych. Legia, Raków oraz Lech na ostat­niej prostej let­niego okien­ka trans­fer­owego mogą jeszcze bardziej umoc­nić, swo­je i tak już silne, jak na stan­dardy PKO Ekstrak­lasy, składy. 

Vladen Yurchenko może zasilić skład Legii Warszawa

Ten utal­en­towany 27-let­ni pomoc­nik może stać się istot­nym wzmoc­nie­niem środ­ka pola legion­istów. Szansa na trans­fer jest bard­zo duża, bowiem były zawod­nik Zorii Ługańsk obec­nie pozosta­je bez klubu i jest głod­ny gry na najwyższym poziomie. Jest to piłkarz niezwyk­le uni­w­er­sal­ny, może grać zarówno jako pomoc­nik, jak i ofen­sy­wny pomoc­nik, co powodu­je, że Czesław Mich­niewicz może mieć wyjątkowo dużo opcji w pomo­cy, w tym sezonie. Yurchenko ma w swoim cv grę w Bun­deslidze — zagrał 13 meczów w barwach Bayeru Lev­erkusen. Jeśli trans­fer dojdzie do skutku, to Legia śmi­ało może zostać ogłos­zona królową tegorocznego okien­ka trans­fer­owego i nie powin­na mieć prob­lemów z obroną mis­tr­zowskiego tytułu. Ukraińs­ki pomoc­nik będzie miał jed­nak bard­zo dużą konkurencję w walce o miejsce w składzie, w środ­ku pola.

Alexandre Guedes na pewno zagra w Rakowie Częstochowa

Sen­sacyjny wicemistrz Pol­s­ki nie próżnu­je na rynku trans­fer­owym. Do klubu trafił por­tu­gal­s­ki napast­nik Alexan­dre Guedes. 27-latek nie raz udowod­nił wszys­tkim swo­ją wartość. Pomógł Deporti­vo Aves w awan­sie do najwyższej ligi por­tu­gal­skiej, a w barwach Vitorii Guimaraes awan­sował do prestiżowej Ligi Europy. Przez kil­ka lat był również trzonem młodzieżowych reprezen­tacji Por­tu­galii od u15, aż do u20. Z Por­tu­gal­czykiem w składzie Raków będzie w stanie naw­iązać walkę z warsza­wską Legią. Poprzecz­ka będzie zaw­ies­zona jed­nak bard­zo wysoko. Klub z Warsza­wy w swoim zes­pole posi­a­da dwóch kla­sowych egzeku­torów — Pekhar­ta oraz Emrelego. Klub z Częs­to­chowy pokazał w ostat­nim sezonie, że jest w stanie naw­iązy­wać walkę z najlep­szy­mi w Polsce. I kon­sek­wet­nie aż od udzi­ału w rogry­wkach  2.ligi budu­je swój skład z myślą o przyszłości.

Luther Singh numerem jeden na liście transferowej Lecha Poznań

Lech Poz­nań jest bard­zo poważnie zain­tere­sowany pozyskaniem olimpi­jczy­ka z Tokio — reprezen­tan­ta RPA — Luthera Sing­ha. 23-let­ni pomoc­nik Sportin­gu Bra­ga był­by bard­zo dobrym uzu­pełnie­niem linii środ­ka pola “Kole­jorza”, a władze klubu są bard­zo zain­tere­sowane jego naby­ciem last minute. Luther Singh to wiel­ka niewiado­mo. Zawod­nik w ostat­nich lat­ach zma­gał się z kon­tuz­ja­mi i nie zaskar­bił sobie serc kibiców por­tu­gal­skiego zespołu. Drzemie w nim najwidoczniej jak­iś potenc­jał, który dostrzegły władze klubu ze stol­i­cy Wielkopol­s­ki. Lech będzie musi­ał się bard­zo wysil­ić, żeby pozyskać tego zawod­ni­ka. Drugim klubem, który chce mieć połud­niowoafrykańczy­ka w swoich szere­gach jest cypryjs­ka Omo­nia Nikoz­ja. Luther Singh na igrzyskach olimpi­js­kich jest pewnym punk­tem reprezen­tacji RPA, pomi­mo tego, że w jed­nym spotka­niu zmarnował “jede­nastkę”. Nie wiado­mo, który klub wybierze 23-let­ni zawod­nik, ale liga cypryjs­ka wyda­je się być obec­nie na zbliżonym poziomie co polska.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.