Transferowa karuzela #3

lech-historiaRaport z medi­al­nych doniesień, których tem­atem są wzmoc­nienia i osła­bi­enia drużyny „Kole­jorza”. Część trzecia.

21-let­ni Adri­an Cieślak prze­by­wa na tes­tach w War­cie Poz­nań. Stop­er głównie grał w roz­gry­wkach Młodej Ekstrak­lasy lub na wypoży­czeni­ach. Mimo włączenia go do sze­rok­iej kadry pier­wszego zespołu jesienią min­ionego sezonu, nie zagrał on w żad­nym ofic­jal­nym spotkaniu.

Młodzież z Legii i Śląs­ka w Lechu? O praw­dopodob­nym prze­jś­ciu do Lecha 17-let­niego Rober­ta Śmigiel­skiego oraz 18-let­niego Kanadyjczy­ka z pol­skim pasz­portem Patry­ka Misi­ka infor­mu­ją media. Obo­je mieli­by być wzmoc­nie­niem dla drużyny rez­erw „Kole­jorza”, oczy­wiś­cie z racji młodego wieku a nie braku umiejętności.

Do Poz­na­nia mógł trafić młody napast­nik z Ghany – Ebenez­er Assi­fuah. Zawod­ni­ka Lechowi pro­ponował Patrick Mork czyli szwedz­ki agent piłkars­ki, który sprowadz­ił już „Kole­jorza” Kebbe Ceesaya i Kaspera Hamalaine­na. Według Mor­ka poz­na­ni­a­cy odmówili jed­nak sprowadzenia Assi­fua­ha do Lecha. — Tej zimy zapro­ponowałem Lechowi zdol­nego napast­ni­ka z Ghany, Ebenez­era Assi­fua­ha, ale poz­na­ni­a­cy nie zde­cy­dowali się na trans­fer. A chłopak został królem strzel­ców mis­tr­zostw Afry­ki do lat 20 i już nie ma szans, aby trafił do Pol­s­ki – mówił Patrick Mork.

Dima Injac wraca do Poz­na­nia! Szyku­je się wiel­ki powrót 32-let­niego Ser­ba do „Kole­jorza”. Zawod­nik ma być uzu­pełnie­niem składu. Jed­nak jego trans­fer to także wyciąg­nię­cie ręki do piłkarza upadłej Polonii Warsza­wa. Zasłużony defen­sy­wny pomoc­nik ma roze­grać w Poz­na­niu jeszcze jeden bądź dwa sezony i tutaj zakończyć swo­ją karierę.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress