03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.36min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Transmisja meczu Lech Poznań — Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać ZA DARMO? Live stream online i na żywo w tv

Transmisja meczu Lech Poznań — Jagiellonia Białystok. Gdzie oglądać <span class="caps">ZA</span> <span class="caps">DARMO</span>? Live stream online i na żywo w tv

Mecz 22. kole­j­ki Ekstrak­lasy pomiędzy Lechem Poz­nań a Jagiel­lonia Białys­tok odbędzie się w sobotę 20 mar­ca o godzinie 20:00. Spotkanie zostanie roze­grane w Poz­na­niu. Rywal­iza­cję będzie moż­na oglą­dać zarówno w telewiz­ji jak i w internecie.

Live stream spotkania w internecie

Lech Poz­nań zaj­mu­je w lidze szóste miejsce. “Kole­jorz” zna­j­dował się na fali trzech ligowych zwycięstw, która została ostate­czni prz­er­wana przez bezbramkowy remis w ubiegłej kole­jce z  Piastem Gli­wice. W sobotę 20 mar­ca Lech Poz­nań zagra z Jagiel­lonią Białys­tok, która w środę zakończyła współpracę z trenerem Bog­danem Zającem. Sobot­nie spotkanie będziemy mogli obe­jrzeć za dar­mo w internecie dzię­ki ofer­cie Canal+ Online, gdzie przez pier­wszy miesiąc oglą­da­nia nie ponosimy żądanych kosztów.

» Oglą­daj mecz ZA DARMO w CANAL+ONLINE

Zobacz: Mecz Lech Poz­nań — Jagiel­lonia Białys­tok trans­mis­ja live stream

Lech Poznań — Jagiellonia Białystok transmisja na żywo

Spotkanie pomiędzy Lechem Poz­nań a Zagłę­bie Lubin będzie moż­na śledz­ić w telewiz­ji na ante­nie Canal+ Sport 3. W internecie mecz będzie trans­mi­towany na stron­ie player.pl i Canal+ Online. Na plat­formie Play­er dostęp miesięczny kosz­tu­je 45 zł. W Canal+ możli­wość oglą­da­nia wspom­ni­anego kanału oraz całej ofer­ty sportowej tego dostaw­cy kosz­tu­je 50 zł/mies. lecz pier­wszy miesiąc mamy za dar­mo. Korzys­ta­jąc z tych ofert, może­my jed­nocześnie oglą­dać z poziomu jed­nego kon­ta na dwóch urządzeni­ach. W przy­pad­ku śledzenia trans­misji na urządzeni­ach z sys­te­mem Android lub iOS musimy pobrać aplikację Player/Canal+ ze Sklepu Play lub App Store.

» Oglą­daj trans­misję online w CANAL+ONLINE

» Oglą­daj trans­misję online w PLAYER.PL

fot. shutterstock.com/Andrey_Popov

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.