27.01.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Stal Mielec vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
54dn.10godz.18min.
13.45 X3.50 22.10 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener FCB: Lech jest dobrze zorganizowaną drużyną

Trener <span class="caps">FCB</span>: Lech jest dobrze zorganizowaną drużyną

Przed środowym star­ciem w 3. rundzie elim­i­nacji Ligi Mis­trzów odbyła się kon­fer­enc­ja pra­sowa szkole­niow­ca rywali Lecha. Szwa­j­cars­ki tren­er- Urs Fis­ch­er pod­chodzi do pier­wszego meczu z dużym dys­tansem- Obe­jrzeliśmy Super­puchar, oba spotka­nia ligowe i dwumecz ze Sara­jew­em w wyko­na­niu Lecha. Zauważyliśmy, że lechi­ci tworzą zgraną drużynę i są dobrze zor­ga­ni­zowani zarówno w ofen­sy­wie, jak i w defen­sy­wie- opowia­da tren­er mis­trzów Szwajcarii.

Druży­na FC Basel wylą­dowała w Poz­na­niu bez czterech kon­tuzjowanych zawod­ników. W pier­wszym spotka­niu 3. rundy Ligi Mis­trzów tren­er Urs Fis­ch­er nie będzie mógł sko­rzys­tać z Kak­i­taniego, Ivano­va i Samuela. Do Poz­na­nia nie przyle­ci­ał również Derlis Gon­za­lez, który praw­dopodob­nie zmieni swo­ją przy­należność klubową- Ci zawod­ni­cy, którzy przyle­cieli do Poz­na­nia są najlep­szy­mi w kadrze w tym momencie.

Tren­er środowych rywali Lecha nie potrafi podać fawory­ta spotka­nia- To jest dwumecz, więc będziemy mogli stwierdz­ić, kto jest fawory­tem tego star­cia dopiero przed rewanżem w Bazylei. Remis nie był­by złym wynikiem w naszym wyko­na­niu — mówi 49-let­ni tren­er FCBJako druży­na będziemy się jed­nak starali o zwycięst­wo, bo jest to nasz cel zawsze, gdy wychodz­imy na boisko. Wyglą­da to tak, że gdy z góry planu­je się by grać na remis, wtedy może to nie wyjść. Będziemy chcieli zwyciężyć, ale nie wiado­mo, jaki będzie prze­bieg gry.

Oznacza to, że tren­er rywali Kole­jorza pod­chodzi do spotka­nia z Lechem z dużym dys­tansem- Atak? Jeśli Lech nam poz­woli, będziemy starać się grać ofen­sy­wnie już od pier­wszego gwiz­d­ka- odpowia­da.

Kursy na mecze Lecha

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Miedź Legnica - Radomiak Radom

PKO BP Ekstraklasa

27/01/2023 / 18:00

Stal Mielec - Lech Poznań

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 01:00

Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Lechia Gdańsk - Wisła Płock

PKO BP Ekstraklasa

28/01/2023 / 15:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.