02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.23min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Lecha: Toni Calvo? To nie mój pomysł

W ostat­nim cza­sie wiele miejs­ca poświę­ca się propozy­cji ściąg­nię­cia do stol­i­cy Wielkopol­s­ki Toniego Cal­vo, piłkarza Lewskiego Sofia. – Jasne, że po ode­jś­ciu kilku piłkarzy mamy bard­zo wąską kadrę i log­iczne jest, że poprosiłem o wzmoc­nienia graczem o konkret­nej charak­terystyce – tłu­maczył Jose Mari Bakero.

Tren­er jed­nak zaz­naczył, że pomysł sprowadzenia Hisz­pana do Lecha nie należał do niego. – To zawod­nik, który został mi zapro­ponowany przez skaut­ing. Nie znałem go wcześniej. Oglą­dałem wideo z jego wys­tę­pa­mi, wysłal­iśmy asys­ten­ta na mecz, aby obe­jrzał jego na żywo i zaopin­iowal­iśmy do w klu­bie. Od tego momen­tu ten tem­at nie jest ode mnie zależy – zaz­naczył szkoleniowiec.

Nie chci­ał jed­nak zdradz­ić, jak brzmi­ała jego opinia na tem­at zawod­ni­ka. – To co dzieje się w klu­bie, pozosta­je w nim – mówił. – Kadra zespołu jest wąs­ka, z nią muszę pra­cow­ać. Mam pewne możli­woś­ci i staram się je wyko­rzys­tać – dodał.

Kon­trakt Toniego Cal­vo wygasa z końcem sezonu. Lech może już ter­az roz­maw­iać z nim na tem­at jego przenosin do Poz­na­nia od lip­ca tego roku. Władze klubu jed­nak chci­ały­by sprowadz­ić zawod­ni­ka do „Kole­jorza” już teraz.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.