Trener liczy w piątek na Rudneva

Artjom Rud­nev pod­czas wczo­ra­jszego spotka­nia z Chro­brym Głogów kole­jny raz potwierdz­ił, że jest kla­sowym zawod­nikiem. Chwilę po wejś­ciu na boisko po faulu na nim sędzia podyk­tował rzut karny, a kil­ka min­ut później napast­nik Lecha sam umieś­cił piłkę w siatce. O tym, że ten gracz ma duże znacze­nie dla zespołu, wie również Jose Mari Bakero, który zda­je sobie sprawę z roli, jaką Łotysz może ode­grać w piątkowym meczu.

To będzie niezwyk­le ważne spotkanie dla wicelid­era T‑Mobile Ekstrak­lasy. Śląsk aktu­al­nie zaj­mu­je trze­cie miejsce w lidze i ma tyle samo punk­tów, co „Kole­jorz”. – W tym meczu bard­zo będę go potrze­bował. Poza tym mecz z Chro­brym był szan­są dla Ubi­pari­pa, który potrze­bował min­ut, aby się ograć – zaz­naczył Bakero.

Tren­er Lecha pod­kreślił również fakt, że Rud­nev jed­nym zagraniem może odmienić losy spotka­nia. – On ma umiejęt­noś­ci, które pozwala­ją mu na to. Wczo­raj po wejś­ciu na boisku zro­bił nam rzut karny, miał dogodne okaz­je, a jed­ną z nich zamienił na bramkę. Taki zawod­nik przy­da­je się drużynie, jest dla niej ważny – zauważył trener.

Przyz­nał on jed­nocześnie, że wejś­cie Rud­ne­va w drugiej połowie zdarza­ło się również w poprzed­nim sezonie. – W takich sytu­ac­jach jest również ważnym graczem, bo wchodzi na pod­męc­zonego rywala, który jest mniej skon­cen­trowany. Artjom ma umiejęt­noś­ci, dzię­ki którym świet­nie potrafi to wyko­rzys­tać. Cieszę się, że mamy do dys­pozy­cji tak kla­sowego napast­ni­ka – powiedzi­ał opiekun Lecha.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress