06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.18min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Naci Sensoy, Goce Todorovski oraz Martin Kovachev — konferencja prasowa przed meczem z Pelister

Trener Naci Sensoy, Goce Todorovski oraz Martin Kovachev — konferencja prasowa przed meczem z Pelister

Już dziś Lech Poz­nań zmierzy się z FK Pelis­ter w pier­wszej rundzie elim­i­nacji do Ligi Europy. Oto co na przed­mec­zowej kon­fer­encji powiedzieli tren­er, kap­i­tan oraz obroń­ca zespołu.

Naci Sen­soy – tren­er FK Pelister

Kiedy wylosowal­iśmy Lecha nie byliśmy zbyt­nio szczęśli­wi. To zespół, który pod każdym wzglę­dem jest fawory­tem tego spotka­nia. Liga pol­s­ka jest o wiele sil­niejsza od mace­dońskiej, jed­nak tak łat­wo się nie pod­damy. Postaramy się uzyskać pozy­ty­wny wynik przed rewanżem w Mace­donii. Wiemy, że to będzie bard­zo trudne. 

Mamy bard­zo doświad­c­zoną drużynę, zdobyliśmy puchar Mace­donii, który dał nam udzi­ał w Lidze Europy. Będzie trud­no, ale nic nie jest niemożliwe. 

Goce Todor­ovs­ki — kapitan

Zda­je­my sobie sprawę z tego, że Lech posi­a­da dużą jakość. W drużynie rywala jest wielu indy­wid­u­al­istów, którzy mogą sami rozstrzygnąć losy meczu. Mieliśmy tak samo krót­ki okres przy­go­towaw­czy jak Lech, ale myślę, że jesteśmy dobrze przy­go­towani. Poz­nal­iśmy moc­ne i słabe strony prze­ci­wni­ka. Szanu­je­my walo­ry prze­ci­wni­ka nato­mi­ast łat­wo się nie pod­damy. Damy z siebie wszys­tko, żeby osiągnąć pozy­ty­wny wynik. 

Mar­tin Kovachev — obrońca

Wylosowal­iśmy najtrud­niejsza drużynę na jaką mogliśmy trafić. Lech jest fawory­tem nato­mi­ast nasza druży­na zro­bi wszys­tko, aby osiągnąć jak najlep­szy wynik w pier­wszym spotka­niu. W dwumeczu damy z siebie wszystko. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.