07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.10godz.36min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Nenad Bjelica i Robert Gumny przed rewanżem z Haugesund

Trener Nenad Bjelica i Robert Gumny przed rewanżem z Haugesund

W środowe późne popołud­nie na INEA Sta­dion­ie odbyła się kon­fer­enc­ja pra­sowa przed rewanżowym spotkaniem 2. rundy elim­i­nacji Ligi Europy z FK Hauge­sund. Warto przy­pom­nieć, że pier­wsze spotkanie Kole­jorz prze­grał na wyjeździe 2:3. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z przed­mec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi Rober­ta Gum­nego oraz tren­era Nena­da Bjelicy.

Nenad Bjel­i­ca:

Ostat­nio nie widzieliśmy dużej różni­cy w postaw­ie FK Hauge­sund u siebie i na wyjeździe. W wyjaz­dowych spotka­ni­ach grali bard­zo dobrze. Zobaczymy jak to będzie jutro. Mają dobry wynik, lecz my nie może­my im dać szan­sy na przeprowadze­nie kon­trataków, lecz być blisko rywala. 

Po meczu z Hauge­sund Chris­t­ian Gytk­jear miał prob­lem mięśniowy, dlat­ego oszczędz­iłem go w niedzielę. Myślę, że jutro ma szan­sę na to, by wyjść w pod­sta­wowej jede­nastce. Do dys­pozy­cji nie będę miał Barkrotha, De Mar­co, Vujadi­novi­cia i Janickiego. 

Myślę, że moja druży­na jest na dobrym poziomie — na pewno jed­nak nie jest to per­fek­cyjny poziom. Jestem jed­nak pewien, że star­czy to by jutro odnieść zwycięst­wo. Jeśli zagramy z więk­szą skutecznoś­cią aniżeli w niedzielę, to odniesiemy sukces, bo w defen­sy­wie pra­cow­al­iśmy dobrze i zaw­iodła ofen­sy­wa. Będę wtedy zad­owolony jeśli popraw­imy to co nie funkcjonowało dobrze w spotka­niu z Sandecją.

Prze­gral­iśmy w Hauge­sund 3:2, ale nie było to tak, że my odd­al­iśmy tylko dwa strza­ły na bramkę i rywale nas zmi­ażdzyli. To, że oni są w lep­szej formie nie oznacza, że są lep­szą drużyną. Nie wystar­czy jed­nak tego powiedzieć na kon­fer­encji — trze­ba to pokazać na boisku. 

Robert Gum­ny:

Mieliśmy anal­izę z trenerem doty­czącą błędów w pier­wszym spotka­niu. Jest to dla nas duża różni­ca czy gramy na włas­nym boisku. Liczymy na to, że poniesie nas dop­ing naszych fanów. Dopiero zaczy­namy sezon i na początku pomi­mo wygranych na początku potrze­bu­je­my jeszcze trochę cza­su, by się zgrać. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.