Trener Rumak będzie miał ułatwione zadanie. Cyrak pomoże?

- Obec­nie jesteśmy jeszcze pod­męczeni ostat­nim meczem. Przede wszys­tkim jed­nak odzyskaliśmy radość z gry - mówi przed meczem z Lechią Gdańsk Mar­iusz Rumak, tren­er Lecha.

Piłkarze „Kole­jorza” po czterech z rzę­du meczach bez poraż­ki ter­az zmierzą się z wal­czącą o utrzy­manie Lechią Gdańsk. — To trud­ny prze­ci­wnik z nożem na gar­dle. To nie będzie łatwe spotkanie. Gramy na nie za dobrym boisku, jakość na pewno będzie inna, niż w ostat­nim meczu. Musimy dopa­sować tak­tykę do boiska, na którym gramy - zwraca uwagę opiekun „Kole­jorza”.

Ten może mieć przed spotkaniem z Lechią szczegól­nie łatwe zadanie. W Gdańsku przez rok pra­cow­ał tren­er Jerzy Cyrak, który jest obec­nie asys­ten­tem Mar­iusza Ruma­ka. - Przed każdym meczem tren­er Cyrak ma pomoc­ne uwa­gi doty­czące przy­go­towa­nia planu gry. W przy­pad­ku Lechii na pewno zna także cechy indy­wid­u­alne zawod­ników ‑zauważa szkoleniowiec.

Przed niedziel­nym spotkaniem sztab szkole­niowy nie ma więk­szych prob­lemów ze zdrowiem piłkarzy. — Manu truch­ta, powoli wchodzi w tren­ing i mam nadzieję, że jeszcze zagra w tym sezonie. Siergiej na pewno nie zagra, bo wypadł na dłuższy czas. Tomek Kędzio­ra też nie może zagrać, na razie trenu­je w kasku, ma prob­le­my po ostat­nim meczu w junio­rach — zdradza Mar­iusz Rumak.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress