07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.23godz.22min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Rumak: Mówimy jednym głosem

Trener Rumak: Mówimy jednym głosem

Po bla­mażu w Szczecinie lechi­ci ponieśli drugą lekcję goryczy. W poprzed­niej kole­jce z Łodzi poz­na­ni­a­cy powin­ni wywieźć trzy punk­ty. Posa­da tren­era jest zagrożona?

- Nie roz­pa­try­wałem tego w tych kat­e­go­ri­ach. Tren­era oce­nia się po ostat­nich wynikach. Mecz z Widzewem oznacza dla nas stratę dwóch punk­tów – ocenił szkole­niowiec poz­nańskiej drużyny.

W let­nim okre­sie przy­go­towaw­czym Kole­jorz zma­gał się z pla­ga kon­tuzji. Na początku sezonu tren­er i sztab szkole­niowy nie mieli do dys­pozy­cji kilku czołowych piłkarzy. Obec­nie Lech ma sze­roką kadrę, a wpadek jest sporo - Oce­ni­amy zespół po czterech potknię­ci­ach. Podob­ne otwar­cie mieliśmy rok temu, potem odnosil­iśmy wiele zwycięstw. Ter­az mamy nadzieję, że powtórzymy nasze zeszłoroczne mar­cowe i kwiet­niowe wyni­ki – zaznaczył.

W październiku Kole­jorz zremisował bezbramkowo z Podbeskidziem, choć na boisku lechi­ci znacznie prze­ważali — Zespół z Biel­s­ka gra inaczej niż w poprzed­niej rundzie. Mają innego tren­era oraz jas­no określony sposób gra­nia. To dobry zespół, piłkarze maja dobre warun­ki fizy­czne. Będzie to zupełnie inne spotkanie.

Po porażce w Szczecinie, głu­pio stra­conych punk­tach w Łodzi piłkarze nie mogą być w dobrych nas­tro­jach — Widzę reakc­je zespołu. Po meczu w Łodzi była wiel­ka złość oraz frus­trac­ja. Mówimy jed­nym głosem, na zewnątrz tego nie widać – powiedzi­ał trener.

Ger­go Lovrenc­sics został prze­sunię­ty na lewe skrzy­dło. Węgier­s­ki pomoc­nik dobrze prezen­tował się na tej pozy­cji jesienią - W okre­sie przy­go­towaw­czym strze­lał dużo bramek. Wyglą­dało to dobrze. Ger­go potrafi dobrze dośrod­kowywać lewą nogą. Dlat­ego wyda­je mi się, że powinien grać na lewym skrzy­dle, zwłaszcza gdy na boisku jest Szy­mon Pawłows­ki – skomentował.

W Łodzi Manuel Arbole­da najpierw strzelił bramkę, a potem popełnił błędy w obronie, które sporo kosz­towały Lecha. Czy Kolumbi­jczyk ma jeszcze szan­sę na grę w tym sezonie? — Kamińs­ki jest już zdrowy, Hubert także. Manuel trenu­je, w środę zszedł z treningu wcześniej – dodał szkoleniowiec.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.