07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.0godz.11min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Rumak: Należy zacząć działać

Trener Rumak: Należy zacząć działać

W piątkowym meczu z Pogo­nią Kole­jorz wycz­er­pał lim­it pecha wios­ną. W sobotę zobaczymy odmienioną grę poz­nańskiej drużyny?

Lech nie zaprezen­tował się w Szczecinie nawet przyz­woicie. Brakowało skutecznoś­ci, jakoś­ci. Plusem meczu była dobra gra Daw­i­da Kow­nack­iego — Trze­ba przes­tać myśleć. Należy zacząć dzi­ałać. Zwracamy uwagę na te aspek­ty, które zaw­iodły w pier­wszej połowie w spotka­niu z Pogo­nią. W drugiej połowie też nie było kolorowo. Wzięliśmy się do pra­cy – sko­men­tował szkole­niowiec pier­wszego zespołu. — Trud­no jest pod­nieś głowę po takim meczu. Przed nami jeszcze anal­iza video. Musimy pokazać co funkcjonowało, a co nie. Pozy­ty­wnie patrzymy na to, co jest przed nami. Muszę wskazać piłkar­zom to, co było złe. Najważniejsze jest to, byśmy wygrali z Piastem, oraz pokaza­li inną grę Lecha – dodał.

W piątkowym meczu zabrakło kilku pod­sta­wowych piłkarzy. W spotka­niu z Piastem może­my spodziewać się zmi­an w wyjś­ciowe „11”. Na pewno zabraknie Hubert Wołąkiewicza — Muszą być zmi­any, jeśli prze­gry­wa się się tak mecz, per­son­alne także. Niek­tórzy piłkarze muszą zmienić pode­jś­cie do gry – ocenił tren­er Rumak.

W spotka­niu z „Por­tow­ca­mi” z dobrej strony pokazał się Daw­id Kow­nac­ki, który zdobył swo­ją pier­wszą bramkę w Ekstrak­lasie — Daw­id pojedzie na zgrupowanie reprezen­tacji w niedzielę. Nie było prob­le­mu z porozu­mie­niem się. Zagrał dobre 45 min­ut w Szczecinie. Musimy zdawać sobie sprawę, że to jest 17-latek i jeśli będzie zasługi­wał to będzie grał. Dajmy mu jed­nak trochę cza­su – zapewnił.

Pogoń bard­zo dobrze rozpoczęła rundę wiosen­ną. Kole­jorz roze­grał dobry mecz u siebie ze Śląskiem i złe spotkanie w Szczecinie — Najlepiej jest, gdy w ogóle się nie prze­gry­wa. Myślę jed­nak, że wycz­er­pal­iśmy lim­it pecha w piątek. Mam nadzieję, że przez najbliższe 14–15 spotkań to się nie powtórzy. Mecz z Pogo­nią wiele nas nauczył i dużo nam pokazał. Na szczęś­cie kosz­tu­je nas to tylko trzy punk­ty i nadal liczmy się w walce o najwyższe cele – kończy trener.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.