01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.10godz.40min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Skorża: To kluczowy element rozgrywek

Trener Skorża: To kluczowy element rozgrywek

Tren­er Maciej Sko­rża przed spotkaniem z Warsza­w­ie zapew­nia, że nie moż­na szukać żad­nych uspraw­iedli­wień na wypadek poraż­ki. To, że w Lechu jest od niespeł­na miesią­ca nie ma żad­nego znaczenia.

- Szukanie uspraw­iedli­wień przed takim meczem jest niepoważne. Ja zabier­am do Warsza­wy 18 zawod­ników, którzy maja wygrać ten mecz. Roz­maw­iamy i mobi­lizu­je­my się przed spotkaniem. Jak patrzę na stratę punk­tową do Legii to ta wygrana jest nam bard­zo potrzeb­ne. To kluc­zowy ele­ment roz­gry­wek. Ja nie dopuszczam do siebie myśli, iż mamy tam jechać, zaprezen­tować się i wró­cić. Do koń­ca będziemy wal­czyć o zwycięst­wo – dodaje.

W Warsza­w­ie lechi­ci pokażą się w dość okro­jonym składzie w ofen­sy­wie. Pozy­ty­wem może być powrót do składu Daw­i­da Kownackiego.

- Daw­id Kow­nac­ki wsiądzie do autokaru, będzie w 18-mec­zowej. Musimy pamię­tać o tym, że jest on po kon­tuzji. Nie zagra Karol Linet­ty, Zaur Sada­jew. Darko Jevtić – komen­tu­je szkoleniowiec.

Lech w prze­ciągu tygod­nia wygrał dwa ważne mecze. W Pucharze Pol­s­ki pokon­ał krakowską Wisłę, a w lidze, na przeła­manie, byd­goskiego Zawiszę..

- Pracę z Lechem rozkładam sobie w cza­sie. Muszę być kon­sek­went­ny. Odbu­dowę wygrana w Warsza­w­ie może pod­nieść. Przed nami wciąż ogrom pra­cy. Nasza dro­ga będzie dalej wiodła przez cięż­ka pracę.

Lid­er zespołu Legii jest Miroslav Radović. Jak zatrzy­mać zawod­ni­ka „Wojskowych”?

- To bard­zo waż­na postać. Od niego bard­zo dużo zależy jeżeli chodzi o grę. Dobra, skutecz­na gra prze­ci­wko niemu to duży plus. Chce­my uprzykrzać życie Rado. Cała druży­na musi dobrze się spisy­wać, żeby dobrze wypaść przy Łazienkowskiej. Będziemy grać stre­fowo. Nie planu­je wyz­naczyć jed­nego zawod­ni­ka, który ma wyk­luczyć Radovica.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.