02.06.2023, g. 02:00
WNBA
Minnesota Lynx vs Connecticut Sun
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.48min.
11.12 X16.00 28.60 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trener Skorża zapewnia: Przed nami takiego momentu w tym sezonie już nie będzie

Trener Skorża zapewnia: Przed nami takiego momentu w tym sezonie już nie będzie

Piłkarze Lecha Poz­nań nie są w dobrej dys­pozy­cji. To widzi każdy. Ale gdzie leży sed­no słabej formy Kolejorza?

Jeszcze nie tak dawno prezes mis­trza Pol­s­ki zapew­ni­ał, że w klu­bie nie ma żad­nego kryzy­su. Gołym okiem widać, że kryzys jest. I to nie mały. Czy coś w grze, zachowa­niu piłkarzy drgnęło po środowej wygranej z Ruchem Chorzów? — Trud­no to określić. Widzę kolos­al­ną zmi­anę w szat­ni. Jest lep­sza atmos­fera, znowu wró­ciły roz­mowy i komu­nikac­ja między zawod­nikami – przyz­na­je tren­er Maciej Skorża.

W sobot­ni wieczór na płytę główną INEA Sta­dionu wybieg­nie Lech Poz­nań oraz Górnik Zabrze. Obu zespołom w lidze idzie pod górkę. Dla jed­nej, jak i drugiej drużyny to bard­zo istotne spotkanie. — To bard­zo ważne dni, nie może­my tego zmarnować. Zawod­ni­cy łapią wia­tr w żagle i jestem przeko­nany, że będzie to widać na boisku. Najbardziej potrzeb­ne było nam zwycięst­wo. Jeśli będziemy tak kreaty­wni jak z Ruchem, to w końcu przełamiemy się, jeśli chodzi o skuteczność – doda­je szkole­niowiec Kolejorza.

Dawno żaden mis­trz Pol­s­ki nie rozpoczął tak fatal­nie ligi. Piłkarze Lecha nie mieli jed­nak dużo cza­su na odpoczynek między ostat­nim meczem poprzed­niego sezonu, a rywal­iza­cją o Super­puchar Pol­s­ki z warsza­wską Legią. Być może prob­le­mem było złe przy­go­towanie drużyny. – Bard­zo skrupu­lat­nie anal­izu­je­my to, co się dzieje. Jeśli chodzi aspekt fizy­czny, to druży­na nie poradz­iła sobie przez te 15 meczów. Ter­az pojaw­ia się pytanie – czy byliśmy w stanie zro­bić to lep­iej, może inaczej stosować rotac­je w meczach. Wiem jed­nak jed­no, że przed nami takiego momen­tu w tym sezonie już nie. Tylko reprezen­tan­ci swoich kra­jów będą narażeni na lekkie prze­ciąże­nia. Jeśli chodzi o aspekt fizy­czny to będzie już lep­iej – oce­nia tren­er. – Mamy prob­le­my, ale jestem pewny, że z tego wyjdziemy. Bard­zo chci­ałabym rozu­mieć to, czemu kry­ty­czny moment trwa u nas tak dłu­go. Wyjś­cie z niego to będzie dla mnie ogromne doświad­cze­nie. Jeśli trud­noś­ci się pojaw­ia­ją, to trze­ba z nich wyjść i iść dalej. Tak mieliśmy po porażce z Błęk­it­ny­mi czy finale Pucharu Pol­s­ki. Chodzi oto, żeby nie popeł­ni­ać tych samych błędów.

Od Lecha Poz­nań zawsze wyma­ga się wiele. Tym bardziej od Lecha Poz­nań w mis­tr­zowskiej koronie. – Myślę, że nie ma więk­szej różni­cy na jakim szczeblu gramy –czy w ekstrak­lasie czy Pucharze Pol­s­ki. Pres­ja z naszej strony zawsze jest taka. W meczu z Ruchem dużą pomoc dostal­iśmy od try­bun, to było nam potrzeb­ne. Bard­zo bym chci­ał, żeby w sobotę było podob­nie. Pomoc kibiców jest czymś bard­zo istot­nym – przyznaje.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.