06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
5dn.0godz.49min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos. Bjelica: 3:0 było zagrożone, mimo trzech rzutów karnych

Trenerski dwugłos. Bjelica: 3:0 było zagrożone, mimo trzech rzutów karnych

Czesław Mich­niewicz:

Cóż moż­na powiedzieć, prze­gral­iśmy 3:0 na inau­gu­rację, wiedzieliśmy czego się spodziewać, mecz był wyrów­nany. Lech opty­cznie prze­ważał, ale poza jego strza­ła­mi nic się nie dzi­ało. Po pier­wszym karnym byliśmy spoko­jni i po prz­er­wie chcieliśmy się pod­nieść. Popełnil­iśmy kil­ka zmi­an kadrowych. Mieliśmy kil­ka złych momen­tów. Uważam, ze był to mecz bez sytu­acji, ale z 3 bramka­mi. Uważam, że takiej ręki jaka była przy drugim karnym nie powin­no się gwiz­dać. najbardziej żalu­ję czer­wonej kart­ki, która go wyk­lucza z następ­nego spotka­nia z Lechią.

Sędzia w koszyków­ce nie przyz­na­je tylu rzutów oso­bistych, co dzisi­aj dał rzutów karnych. Nie jest tak, że prze­gral­iśmy przez sędziego. Ryzykowal­iśmy, prze­chodzil­iśmy w co raz bardziej ofen­sy­wne ustaw­ie­nie. Zagral­iśmy nawet na trzech napast­ników na boisku, ale nie stworzyliśmy sobie stupro­cen­towych sytu­acji. Lech też nie. Chcieliśmy przetr­wać dobre momen­ty Lecha i wyko­rzys­tać nasze dobre fragmenty.

michniewicz

Nenad Bjel­i­ca: 

Uważam, że roze­gral­iśmy dobry mecz i zwyciężyliśmy zasłuże­nie. Również wynik 3:0 jest zasłużony, mimo że wszys­tkie bram­ki zdobyliśmy po rzu­tach karnych. Była taka sytu­ac­ja, ze w wypad­ku zejś­cia Put­nock­iego, musielibyśmy dokon­ać dwóch zmi­an. DLat­ego czekaliśmy do koń­ca z kole­jną zmi­aną. Okaza­ło się, że bramkarz może grać do koń­ca meczu, więc wpuś­cil­iśmy dwóch świeżych zawod­ników. Jeżeli chodzi o uraz Łukasza Trał­ki, więcej będziemy znali więcej szczegółów. Praw­dopodob­nie skrę­cił nogę, bo bard­zo moc­no mu spuchła. Podob­nie ze stanem zdrowia Put­nock­iego. Jutro wszys­tkiego się dowiemy.

Jestem zad­owolony z Kostevy­cha z całych 90 min­ut gry. Jestem w ogóle zad­owolony z gry całego bloku defen­sy­wnego. Ta czwór­ka spisała się dzisi­aj bard­zo dobrze. Gral­iśmy dzisi­aj prze­ci­wko drużynie, która jest bard­zo dobra z kon­trataku, ale potrafil­iśmy temu zapo­biec. Gdy tra­cil­iśmy piłkę, od razu stosowal­iśmy press­ing i nie pozwalal­iśmy na stworze­nie zagroże­nia Termalice.

putnocky

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.