03.06.2023, g. 00:40
MLB
Miami Marlins vs Oakland Athletics
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.46min.
11.58 X9.40 22.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po finale Pucharu Polski

Trenerski dwugłos po finale Pucharu Polski

Kole­jorz uległ w tegorocznym finale Pucharu z Arką Gdy­nia 1:2. Nenad Bjel­i­ca jest trzec­im trenerem, które­mu nie udało się zwyciężyć w finale w trze­ciej kole­jnej edy­cji. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi szkole­niow­ców obu ekip po tym spotkaniu.

Nenad Bjel­i­ca:

Chci­ałbym pograt­u­lować Arce zwycięst­wa. Mojej drużynie także dzięku­ję za wszys­tko co zro­bil­iśmy w tej edy­cji. Myślę, że gral­iśmy bard­zo dobrze. Było to zacięte spotkanie. Mieliśmy duże szanse, ale brakowało nam kon­cen­tracji pod bramką rywala. Kto nie strzela goli, ten nie wygry­wa. To jest pił­ka. Musimy akcep­tować i wyciągnąć z tej poraż­ki jak najwięcej. Jestem dum­ny z drużyny  Nie tylko dzisi­aj, lecz cały czas jak pracu­je­my. Jesteśmy rozczarowani, ale idziemy dalej i od czwartku maksy­mal­na kon­cen­trac­ja i wal­czymy dalej. Byłem w 100% pewny, że ta druży­na może wygrać ten mecz. Mieliśmy kil­ka doskon­ałych sytu­acji. Skład był bard­zo ofen­sy­wny i wierzyłem w niego w pełnoś­ci. Zro­bil­iśmy wszys­tko, by wygrać. 

Leszek Ojrzyńs­ki:

Chci­ałbym podz­iękować Grze­gor­zowi Nicińskiemu, bo ta wygrana to zasłu­ga właśnie mojego poprzed­ni­ka. Ja tutaj jestem jako szczęś­cia­rz — mogłem z tą drużyną wys­tąpić i osiągnąć cel jakim było zwycięst­wo. Zawod­ni­cy zostaw­ili kawał dobrej robo­ty na boisku. Grat­u­lac­je dla drużyny, dla sztabu bo wszyscy pracu­je­my razem. Sza­cunek dla chłopaków za to spotkanie. Ter­az przed nami dru­gi cel, czyli utrzy­manie w lidze. Musimy zro­bić wszys­tko, by Ekstrak­lasa została w Gdyni. Musimy wró­cić do szarej ligowej rzeczy­wis­toś­ci i tam wal­czyć o przetr­wanie.  Przed meczem najważniejsze było to, by druży­na wierzyła w swo­je umiejęt­noś­ci i myślę, że to właśnie to pomogło nam w zwycięst­wie. Mamy nadzieję, że ten tri­umf doda nam sił w ostat­nich spotka­ni­ach w tym sezonie. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.