02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.47min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Chazar — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi szkole­niow­ców Lecha Poz­nań i Chaz­aru Lenko­ran po pier­wszym meczu II rundy elim­i­na­cyjnej Ligi Europy

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Z wyniku nie jestem do koń­ca zad­owolony, bo jechal­iśmy do Azer­be­jdżanu, by wygrać. W kon­tekś­cie tego co się dzi­ało na boisku, trze­ba cieszyć się z bramkowego remisu. Chaz­ar niespec­jal­nie nas zaskoczył swo­ją świet­ną grą w pier­wszym kwad­ran­sie meczu. Wiedzieliśmy, że są tu naprawdę dobrzy piłkarze. Nie zaskoczyło nas również to, że Chaz­ar strzelił nam gola po stałym frag­men­cie gry. Wiedzieliśmy, że Adri­an Pit potrafi rzu­cić bard­zo dobrą piłkę i w meczu z nami nieste­ty też to zro­bił. Stra­cil­iśmy gola, ale cieszę się, że zespół się pod­niósł, że stra­cony gol go nie przy­gasił, a wręcz prze­ci­wnie, uskrzy­dlił. Gola strzelil­iśmy po akcji którą gramy i ćwiczymy na treningach. To też mnie cieszy.

Jenis Huse­jnow (Chaz­ar Lenko­ran): — Przed meczem mówiłem jas­no, że uważam, iż prze­jdziemy Lecha Poz­nań, że go wye­limin­u­je­my. Ter­az nasza sytu­ac­ja się pogorszyła. Gdy­by przy stanie 1:0 dla nas Adri­an Pit wyko­rzys­tał dogod­ną sytu­ację, prowadzilibyśmy 2:0 i roz­maw­ial­ibyśmy ter­az w innych nas­tro­jach. A tak Lech Poz­nań raz uderzył na bramkę i wywozi z Lenko­ran remis na wyjeździe.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.