11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.32min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Jagiellonia — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi tren­erów obu zespołów. Poniżej komen­tarze tren­erów Lecha oraz Jagiel­lonii po spotka­niu 24. kole­j­ki T‑Mobile Ekstraklasy.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań):Pra­cow­ałem w Białym­stoku i wiem, że tutaj są ludzie z charak­terem. Ten dzisi­aj zobaczyliśmy na boisku. Wiedzieliśmy, że aby myśleć o zwycięst­wie będziemy musieli zostaw­ić tutaj dużo z zdrowia i jakoś­ci. Ten nie brakowało nam w pier­wszej połowie. W drugiej Jagiel­lonia prze­jęła inic­jaty­wę, a my mieliśy dużo szcześcia, że udało nam się wygrać. Trze­ba ucz­ci­wie jed­nak przyz­nać, że żad­na druży­na nie zdomi­nowała nas tak bard­zo jak Jagiellonia.

Tomasz Haj­to (Jagiel­lonia Białys­tok): - To był najlep­szy mecz mojego zespołu w  tej rudzie. W drugiej połowie zdomi­nowal­iśmy Lecha, a ostat­nie 30 min­ut to było prawdzi­we show w naszym wyko­na­niu. Zamknęliśmy Lecha na włas­nej połowie, a ten jedynie wybi­jał pił­ki. Mieliśmy sytu­acje na zdoby­cie goli, ale zabrakło nam krop­ki nam i. Jestem dum­ny z postawy drużyny. Wyda­je mi się, że należał nam się za ten mecz cho­ci­aż­by punkt.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.