01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.17min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Jagiellonia — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi tren­erów obu zespołów. Poniżej komen­tarze tren­erów Lecha oraz Jagiel­lonii po spotka­niu 24. kole­j­ki T‑Mobile Ekstraklasy.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań):Pra­cow­ałem w Białym­stoku i wiem, że tutaj są ludzie z charak­terem. Ten dzisi­aj zobaczyliśmy na boisku. Wiedzieliśmy, że aby myśleć o zwycięst­wie będziemy musieli zostaw­ić tutaj dużo z zdrowia i jakoś­ci. Ten nie brakowało nam w pier­wszej połowie. W drugiej Jagiel­lonia prze­jęła inic­jaty­wę, a my mieliśy dużo szcześcia, że udało nam się wygrać. Trze­ba ucz­ci­wie jed­nak przyz­nać, że żad­na druży­na nie zdomi­nowała nas tak bard­zo jak Jagiellonia.

Tomasz Haj­to (Jagiel­lonia Białys­tok): - To był najlep­szy mecz mojego zespołu w  tej rudzie. W drugiej połowie zdomi­nowal­iśmy Lecha, a ostat­nie 30 min­ut to było prawdzi­we show w naszym wyko­na­niu. Zamknęliśmy Lecha na włas­nej połowie, a ten jedynie wybi­jał pił­ki. Mieliśmy sytu­acje na zdoby­cie goli, ale zabrakło nam krop­ki nam i. Jestem dum­ny z postawy drużyny. Wyda­je mi się, że należał nam się za ten mecz cho­ci­aż­by punkt.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.