Trenerski dwugłos po meczu Lech — Cracovia

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi pomec­zowy­mi tren­erów obu drużyn — Woj­ciecha Sta­wowego i Mar­iusza Rumaka.

Woj­ciech Sta­wowy (Cra­covia): - Myślę, że wynik 1:1 to wynik, który odzwier­cied­la to co się dzi­ało w Poz­na­niu. Nie byliśmy fawory­tem, a Lech to jak­by nie patrzeć to wicemistrz i kandy­dat do wal­ki o mis­tr­zost­wo. Myślę, że przez to 90 min­ut dziel­nie się spisy­wal­iśmy. Mieliśmy lep­sze i gorsze momen­ty. Naj­gorszy­mi była kart­ka i stra­cona bram­ka. Myślę, że wtedy mało kto wierzył, że osiąg­niemy korzyst­ny wynik. Sądzę, że było to spotkanie wyrów­nane. Były po obu stronach momen­ty lep­sze i gorsze. Były takie, że nic się nie dzi­ało, a prawdzi­we emoc­je rozpoczęły się w końców­ce po czer­wonej kartce Kusia. Nie chcę tej sytu­acji oce­ni­ać na gorą­co. Chcę ją zobaczyć na powtórce i wtedy wyciągnąć ewen­tu­alne konsekwencje.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Pier­wsza połowa była bard­zo sła­ba. Mało ryt­mu, trzy­mamy piłkę i nie potrafimy grać na jeden kon­takt. Wol­no i bez przyśpieszenia, więc co zrozu­mi­ałe nie było sytu­acji bramkowych. Jeśli je się ma, to trze­ba je wyko­rzys­tać i strzelić więcej, niż prze­ci­wnik. Dzisi­aj pewnie spot­ka nas fala kry­ty­ki, słusznej kry­ty­ki i zasłużonej, ale musimy ją przyjąć i pra­cow­ać, żeby w kole­jnych meczach wygry­wać. Wiele siedzi pewnie w naszych głowach. Musimy popraw­ić szy­bkość gra­nia i przy­go­tować się do czwartkowego meczu. 

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress