Trenerski dwugłos po meczu Lech- FC Honka

konferencja konfaPo wygranym meczu Lecha z FC Hon­ka 2:1, w którym “Kole­jorz” zapewnił sobie awans do kole­jnej rud­ny Ligi Europe­jskiej obaj tren­erzy przyz­nali, że Lech był drużyną lep­szą i zasłuże­nie wygrał spotkanie.

Mika Lehko­suo: Nie ma dyskusji, prze­gral­iśmy z lep­szą drużyną. Zade­cy­dował szy­bko strzelony gol. Nasza odpowiedź była po 2 min­u­tach i był widać, że szanse i wiara naszej drużyny powró­ciły, ale końcówka pier­wszej połowy, stra­cony dru­gi gol i dru­ga połowa, która nie była emocjonu­ją­ca przesądz­iły o wszys­tkim. Grę mojego zespołu oce­ni­am dobrze, ale po pros­tu prze­gral­iśmy z dobrą drużyną.

 

Mar­iusz Rumak: Pier­wsza połowa decy­dowanie lep­sza od drugiej przez cały czas kon­trolowal­iśmy prze­bieg meczu. W tych momen­tach, kiedy trze­ba było zespół dobrze się bronił. Do kole­jnej rundy musimy się dobrze przy­go­tować. Cieszy, że po kon­tuz­jach wró­cili na boisko niek­tórzy piłkarze. Dzisi­aj plan został wyko­nany w 100% — zwycięst­wo przed włas­ną pub­licznoś­cią. Jesteśmy na dobrej drodze. Na następ­ny mecz, na dziś nie mam jeszcze jede­nast­ki. Zobaczymy jak po tym meczu zawod­ni­cy będą reagowali na zmęcze­nie po tym spotka­niu. Widzę poprawę w grze w sto­sunku do meczu z Chor­zowem. Szczegól­nie byliśmy bardziej cier­pli­wi z piłką. Widzę też ile mamy jeszcze do poprawy. Jutro już będę wiedzi­ał dużo o naszym najbliższym prze­ci­wniku, bo Ci, którzy obser­wowali na żywo ten mecz, przy­go­towali raport. Ja już trochę też zobaczyłem. Naw­ierzch­nia jest sztucz­na, ale lep­sza niż w Fin­landii. Może poroz­maw­iamy z Jakubem Wilkiem, jeśli będzie miał ochotę nam pomóc.

  BONUS 1259 PLN W STS  Odbierz Freebet 20 zł, 30 zł bez ryzyka i bonus 1200 zł. Typuj mecze Lecha na stronie www.STS.pl

Sponsor serwisu

  BONUS 1259 PLN W STS  

Odbierz 1259 zł i typuj mecze Lecha na www.STS.pl

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress