Trenerski dwugłos po meczu Lech — GKS

Trenerski dwugłos po meczu Lech — <span class="caps">GKS</span>

Zaprasza­my się do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów Lecha Poz­nań i GKS‑u Bełchatów, w którym Lechi­ci wygrali 5:0

Kamil Kiereś (GKS): Chci­ałbym pograt­u­lować Lechowi Poz­nań zasłużonej wygranej. Dom­i­nac­ja gospo­darzy była bard­zo widocz­na. To mój 95. mecz w roli tren­era GKS Bełchatów i to jest moja najwyższa prze­grana od cza­su, gdy tu pracu­ję. Na pewno muszę wziąć na bar­ki, to, że widzieliśmy bard­zo słabą dys­pozy­cję GKS‑u, co nam chlu­by nie przynosi. Czu­je­my się jak zwykły pies po tym spotka­niu. Moim zdaniem Lech to zespół z potenc­jałem. Ten klub też przeży­wał trudne chwile, ter­az to my mamy taki moment. Przeanal­izu­je­my ten mecz i chce­my wró­cić jako druży­na. Wiedzieliśmy, że Lech jest drużyną, która strzela bram­ki w momen­tach, kiedy ryw­al miał piłkę i ją tracił. Powtórzyliśmy błędy Zaw­iszy Bydgoszcz.

Maciej Sko­rża (LECH): To był dobry mecz Lecha ze strony tak­ty­cznej i men­tal­nej. Bram­ka ze stałego frag­men­tu gry zawsze jest dodatkowym plusem. Mogę pochwal­ić drużynę za spotkanie, bo to był bard­zo cięż­ki poje­dynek. Uczu­lałem zawod­ników, żeby nie myśleli, że jesteśmy wielką drużyną. Wytrzy­mal­iśmy walkę i byliśmy stroną domin­u­jącą również w tym ele­men­cie. Poza momentem pier­wszej połowy, kiedy kil­ka razy dal­iśmy zła­pać się na kon­trę, to mecz mieliśmy opanowany. Mam nadzieję, że kon­tuz­ja Łukasza Trał­ki nie jest poważ­na. Pozy­ty­wny wys­tęp Karo­la Linet­ty po długiej prz­er­wie. To piłkarz, który ma spory potenc­jał, a z meczu na mecz będzie grał coraz lepiej.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress