01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.2min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — GKS

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po spotka­niu Lech Poz­nań — GKS Bełchatów.

Kamil Kiereś (GKS Bełchatów): -  Jesteśmy zad­owoleni ze zdobytego punk­tu. Więk­szość uważa, że to tylko punkt i to za mało, jed­nak zbier­amy je. Zostało nam 11 spotkań i łat­wo Ekstrak­lasy nie odd­amy. Jestem zad­owolony szczegól­nie z pier­wszej połowy, udało nam się zre­al­i­zować założe­nia tak­ty­czne. Na początku drugiej połowy zbyt łat­wo odd­al­iśmy pole. Trze­ba powiedzieć, że dopisało nam sporo szczęś­cia w kilku sytu­ac­jach. W końców­ce postaw­iliśmy wszys­tko na jed­ną kartę i szanse były pół na pół. My także mieliśmy swo­je sytu­acje , moż­na mówić o niedosy­cie, cho­ci­aż Lech miał dużo więcej akcji. Nie pod­da­je­my się i cały czas udowad­ni­amy, że nie złożymy broni.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Ciężko znaleźć słowa po takim meczu. Liga rządzi się swoi­mi prawa­mi. To mecz niewyko­rzys­tanych szans. Mogliśmy wygrać i prze­grać, a zremisowal­iśmy. Tak bard­zo chcieliśmy dzisi­aj wygrać, że poz­wo­lil­iśmy Bełcha­towowi stworzyć sytu­acje. Z poko­rą patrzymy w przyszłość, będziemy nadal robili swo­je. Dzięku­je kibi­com za wspar­cie, do koń­ca nas nie opuś­cili. Obiecu­ję, że się nie pod­damy i do koń­ca będziemy zbier­ać punk­ty, żeby odnieść sukces. Grat­u­lu­je rywalom, że się nie zamknęli i zagrali otwartą piłkę. My trafi­al­iśmy w Zubasa, wydawało mi się, że Reiss będzie potrafił strzelić obok, ale on robił to samo, choć było blisko.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.