Trenerski dwugłos po meczu Lech-Lechia

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Lechia

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha Poz­nań z Lechią Gdańsk. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. dla podopiecznych tren­era Macie­ja Skorzy. 

Jerzy Brzęczek (Lechia Gdańsk): Dru­ga połówka była w naszym wyko­na­niu bard­zo dobra. Mogliśmy pokusić się o drugą bramkę. W ostat­nich min­u­tach zabrakło u nas wyra­chowa­nia i cwa­ni­act­wa. Mieliśmy kil­ka razy swo­ją szan­sę na strze­le­nie gola, ale zbyt szy­bko roz­gry­wal­iśmy piłkę. Gra­jąc w Poz­na­niu jeden punkt był­by dla nas bard­zo ważny. My chcielibyśmy mieć lep­sze miejsce na koniec sezonu, niż poprzed­nim. Na pewno dziś zasłużyliśmy na jeden punkt, bo tracąc bramkę w dolic­zonym cza­sie gry jest ogrom­nym bólem. Dzisiejszy mecz to była wal­ka, nie przy­pom­i­nam sobie, że dziś coś było kon­trow­er­syjnego, żeby sędzia mógł pokazać czer­woną kartkę. 

Maciej Sko­rża (Lech Poz­nań): Mecz z Lechią to bard­zo ciężko wywal­czone trzy punk­ty. Stra­cona bram­ka zadzi­ałała na nas mobi­lizu­ją­co, bard­zo się cieszę, że tak zareagowal­iśmy. Akc­ja w 90 min­u­cie była god­na mis­trza Pol­s­ki. Sam prze­bieg meczu nie wyglą­dał dobrze. Po 20 min­u­tach prowadzil­iśmy 1:0 i kon­trolowal­iśmy spotkanie, ale w drugiej połowie — po wejś­ciu Kuświ­ka — nie panowal­iśmy nad sytu­acją boiskową. Niek­tórzy zawod­ni­cy nie byli w najwyżej formie. Był nawet taki frag­ment gry, że Lechia brała sprawy w swo­je ręce. Bram­ka dla Lechii wisi­ała w powi­etrzu. Jestem zad­owolony z gry Marci­na Roba­ka, który roze­grał dziś najlep­szy mecz w barwach Lecha. Dobre wejś­cie zal­iczył też Denis Thoma­lli. Bard­zo dobre 30 min­ut roze­grał Ger­go Lovrenc­sic­sa — to zawod­nik, który może nam wiele dać. Lechia była dziś dla nas wyma­ga­ją­cym prze­ci­wnikiem. Chcę pograt­u­lować mojej drużynie tych trzech punk­tów. Bram­ka strzelona w ostat­nich min­u­tach bard­zo nam pomoże i pod­budu­je drużynę, co spowodu­je, że z więk­szym optymizmem pode­jdziemy do meczu z Bazyleą. Dziś robil­iśmy wszys­tko, aby zawod­ni­cy byli skon­cen­trowani na spotka­niu z Lechią, ale Bazylea jest w naszej podświado­moś­ci. Kon­cen­trac­ja niek­tórych piłkarzy nie była tak dobra jak w meczu z Sara­jew­em. Marzymy, żeby w Europie grać jak najdłużej i żeby nasza gra nie skończyła się w sierpniu. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress