01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.16godz.36min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Lechia

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi tren­erów na tem­at spotka­nia Lech Poz­nań — Lechia Gdańsk.

Bogusław Kacz­marek (Lechia Gdańsk): — Fatal­nie wes­zliśmy w mecz, który zaczął się dla nas niefor­tun­nie — bram­ka w pier­wszych min­u­tach, a później rzut karny. Schodząc na prz­er­wę, prze­gry­wa­jąc 0:3, sztuką jest poz­bier­ać drużynę, bo w innym przy­pad­ku groz­iła nam katas­tro­fa. Lech odniósł zasłużone zwycięst­wo i grat­u­lac­je dla niego. Nie powin­no dzi­wić, że Lech ma aspirac­je do mis­tr­zost­wa, szczegól­nie po takim meczu

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — Każ­da seria musi się skończyć. W mojej gorącej oce­nie, było to najsłab­sze spotkanie w tej rundzie i kuri­ozal­nie je wygral­iśmy. Pier­wsza połowa była dobra, dru­ga słab­sza, bo nie moż­na tak tracić bramek. Jed­nak chwała chłopakom, że strzelili cztery bram­ki. Pamię­tam słowa tren­era Kacz­mar­ka po meczu w Gdańsku, że nie prze­grał nigdy z Lechem. Mamy dzisi­aj his­to­ryczny dzień, a te słowa moty­wowały mnie pod­wójnie w przy­go­towa­ni­ach do spotka­nia, choć nie mówiłem o tym piłkar­zom. Cieszę się, ze moi piłkarze poz­wo­lili mi zre­wanżować się za tam­to spotkanie.

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.