Trenerski dwugłos po meczu Lech — Lechia

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi opini­a­mi tren­erów na tem­at spotka­nia Lech Poz­nań — Lechia Gdańsk.

Bogusław Kacz­marek (Lechia Gdańsk): — Fatal­nie wes­zliśmy w mecz, który zaczął się dla nas niefor­tun­nie — bram­ka w pier­wszych min­u­tach, a później rzut karny. Schodząc na prz­er­wę, prze­gry­wa­jąc 0:3, sztuką jest poz­bier­ać drużynę, bo w innym przy­pad­ku groz­iła nam katas­tro­fa. Lech odniósł zasłużone zwycięst­wo i grat­u­lac­je dla niego. Nie powin­no dzi­wić, że Lech ma aspirac­je do mis­tr­zost­wa, szczegól­nie po takim meczu

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — Każ­da seria musi się skończyć. W mojej gorącej oce­nie, było to najsłab­sze spotkanie w tej rundzie i kuri­ozal­nie je wygral­iśmy. Pier­wsza połowa była dobra, dru­ga słab­sza, bo nie moż­na tak tracić bramek. Jed­nak chwała chłopakom, że strzelili cztery bram­ki. Pamię­tam słowa tren­era Kacz­mar­ka po meczu w Gdańsku, że nie prze­grał nigdy z Lechem. Mamy dzisi­aj his­to­ryczny dzień, a te słowa moty­wowały mnie pod­wójnie w przy­go­towa­ni­ach do spotka­nia, choć nie mówiłem o tym piłkar­zom. Cieszę się, ze moi piłkarze poz­wo­lili mi zre­wanżować się za tam­to spotkanie.

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress