07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
4dn.2godz.29min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Legia

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Legia

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi obu tren­erów po meczu Lech Poz­nań — Legia Warszawa.

Jan Urban (Legia Warsza­wa): - Wiedzieliśmy jaką chrap­kę na to, żeby nas ograć ma Lech. Obaw­ial­iśmy się tego spotka­nia, bo za dużo zmi­an w składzie nie może­my zro­bić, bo gramy co trzy dni. Wyglą­da to tak, że wymieni­amy wal­iz­ki i karawana jedzie dalej. W pier­wszej połowie więcej gry i inic­jaty­wy ze strony Lecha. Nie mogliśmy wejść do to spotkanie. W grze szy­bko tra­cil­iśmy piłkę. Lech miał przewagę, ale niewiele z niej wynikało. Po prz­er­wie szy­bko strzelony gol, ale i szy­bko Lech odro­bił straty. Po tej bram­ce jeden strzał Teodor­czy­ka, a my mamy trzy sytu­acje sam na sam i choć jed­ną na trzy powin­niśmy wyko­rzys­tać. Tak się nie stało. Na trud­nym tere­nie osiągamy wynik remisowy, który musimy uznać za dobry.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — Myślę, że wynik odd­a­je to, co dzi­ało się na boisku. Legia miała swo­je szanse, my swo­je. Były dobre, ale i słabe momen­ty. To nie był z naszej strony płyn­ny mecz. Wyda­je mi się, ze chodzi o doświad­cze­nie. Takich meczów nie roz­gry­wamy częs­to. Gdy­by tak było, to zawod­ni­cy byli­by pewniejsi, więcej było­by płyn­noś­ci, co przełożyło­by się na grę. Dzisi­aj Legia była bardziej doświad­c­zona, bo gra w pucharach.

Chcę podz­iękować kibi­com za wielkie wid­owisko na try­bunach. Dla takich meczów warto pra­cow­ać, mam nadzieję, że w przyszłoś­ci odwdz­ięczymy się kibi­com w takim meczu trze­ma punktami.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.