31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.24min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Piast

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Piast

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z treś­cią wypowiedzi tren­erów po meczu Lech Poz­nań — Piast Gli­wice. Mis­tr­zowie Pol­s­ki ulegli lid­erowi ekstrak­lasy 0:1.

Radoslav Latal (Piast Gli­wice): Dla mnie to jest bard­zo cenne zwycięst­wo, Lech to dobry prze­ci­wnik. Wes­zliśmy w spotkanie bard­zo dobrze, gral­iśmy na trzech obrońców. Do 15 min­u­ty mieliśmy dużo szczęś­cia, prze­ci­wnik miał dwie okaz­je. Pod koniec pier­wszej połowy strzelil­iśmy bramkę na 1:0. W drugiej częś­ci meczu dobrze się bronil­iśmy. Cieszę się ze zdoby­tych trzech punk­tów. Lech nie zagrał złego spotka­nia. W tygod­niu roze­grali spotkanie pucharowe. My dobrze o tym wiedzieliśmy. Oglą­dałem czwartkowe spotkanie, lechi­ci roze­grali dobre spotkanie. Przy­jechal­iśmy tutaj szanu­jąc prze­ci­wni­ka. Piłkar­zom może brakowało sił. Jestem pewien, że Lech poprawi swo­ją grę i będzie na wyższym miejs­cu w tabeli, niż jest obecnie.

Maciej Sko­rża (Lech Poz­nań): Dwa dni po dobrym meczu z Videotonem — gorycz poraż­ki przed włas­ną pub­licznoś­cią. Trze­ba odd­ać drużynie Pias­ta, że są w dobrej dys­pozy­cji. Po pier­wszym frag­men­cie, gdy prze­jęliśmy inic­jaty­wę i stwarza­l­iśmy zagroże­nie pod bramką Szmatuły. Strza­ły Thoma­lli powin­ny wpaść do bram­ki. W końców­ce pier­wszej połowy podarowal­iśmy Pias­towi gola. Zabrakło wiary, aby zmienić wynik meczu. Dziś nie byliśmy w stanie, nie wyt­worzyliśmy sobie klarownych sytu­acji. Nieste­ty, skończyło się tak jak się skończyło. Ne mogliśmy sko­rzys­tać z kilku zawod­ników. Kon­tuz­ja Karo­la Linetty’ego pokrzyżowała nam szy­ki – zawod­nik skarżył się na prob­le­my jeli­towe. Men­tal­nie druży­na zaw­iodła w Lubinie, dziś piłkarze dali z siebie bard­zo dużo. W końców­ce nie było poweru. Sześć kole­jkę za nami i wszys­tko było deter­mi­nowane grą w europe­js­kich pucharach. Skład usta­lal­iśmy pod Ligę Mis­trzów i Ligę Europy. Po czwartku trze­ba będzie odwró­cić pri­o­ry­te­ty. Musimy być groźniejsi w ofen­sy­wnie i stwarzać sobie więcej sytu­acji. Nie potrafimy zbyt dłu­go się utrzy­mać, to jeden z manka­men­tów naszej gry. Morale naszej drużyny spada­ją. Poprawa gry w ofen­sy­wie to nasz cel. Czekamy na powrót kon­tuzjowanych zawod­ników. Darko Jevtić, Daw­id Kow­nac­ki – tacy piłkarze jak­by byli na boisku wyglą­dała­by znacznie lep­iej. Ich powrót będzie impulsem dla drużyny. Jeśli nie stać nas na grę na dwóch frontach, trze­ba będzie wybrać jeden.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.