01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
3dn.7godz.45min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Podbeskidzie

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z komen­tarza­mi szkole­niow­ców obu drużyn po meczu Lecha Poz­nań z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Czesław Mich­niewicz (Podbeskidzie Biel­sko-Biała): - W drodze do Poz­na­nia powiedzi­ałem piłkar­zom, że będziemy musieli sporo gonić za piłką, ale gonić mądrze. Zro­bil­iśmy to. Mieliśmy trochę szczęś­cia, bo Lech miał swo­je sytu­acje. Wiedzi­ałem, że to będzie bard­zo trudne spotkanie, a po remisie Legii spodziewal­iśmy się, że Lech poczu­je swo­ją szanse w walce o mis­tr­zost­wo. Bard­zo się starał, ale będziemy równie zaan­gażowani w ten mecz. Powiedzi­ałem zespołowi, że prawdzi­wą porażką nie jest prze­grać, a nie pod­jąć wal­ki. Oni wzięli to sobie do ser­ca i wracamy do gry.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — Nie wyda­je mi się, że to było bard­zo słabe spotkanie w naszym wyko­na­niu, ale popeł­nial­iśmy błędy, które nie powin­ny się zdarzyć. Kusiło mnie, żeby zro­bić w prz­er­wie zmi­any, ale po męskiej roz­mowie dałem chłopakom szanse. Widać było więcej deter­mi­nacji i jakoś­ci, ale zabrakło bramek. Grat­u­lu­je Podbeskidz­iu wygranej, a Legii mistrzostwa.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.