07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.47min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Podbeskidzie

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Podbeskidzie

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lech — Podbeskidzie.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — Spodziewal­iśmy się trud­nego spotka­nia, ale nieste­ty nie wyko­rzys­tal­iśmy szans, które powin­niśmy i dlat­ego prze­ci­wnik wyrów­nał. Duże emoc­je, ale na szczęś­cie Mateusz wytrzy­mał ciśnie­nie i uderzył tak jak na treningu. Dzię­ki temu może­my się cieszyć z trzech punk­tów. Wygry­wamy i poza porażką z Pogo­nią nie prze­gral­iśmy tutaj. Być może zagrałem va bank, bo na ław­ce został tylko jeden ofen­sy­wny zawod­nik. To nie szczęś­cie, a kun­szt piłkarza. Jak pił­ka była na 17 metrze, to powiedzi­ałem “zrób to jak na treningu”. Odrzuć swo­je emoc­je na bok, zapom­nij, że to jest 94. min­u­ta spotka­nia, uderz jak potrafisz.

Nie mówmy, że to najsłab­szy zespół chło­piec do bicia. Podbeskidzie nie traci wiele goli, ma szy­b­kich zawod­ników z przo­du i to potrafi wykorzystać.

Bar­ry to stłucze­nie, bolesne ale wyleczy się, do dys­pozy­cji będzie też Szymek Pawłows­ki i być może Paulus.

Leszek Ojrzyńs­ki (Podbeskidzie Biel­sko-Biała): - Zacznę od koń­ca. W przy­pad­ku gola na 2:1, nie może­my się tak zachowywać, żeby w 94. min­u­cie faulować w takim miejs­cu, bo z takich pada­ją bram­ki. Ter­az od początku. Pier­wszego gola podarowal­iśmy także Lechowi, bo wyprowadza­mi piłkę od bramkarza ręką, tracimy piłkę i robimy rzut karny. Gospo­darze nie musieli strze­lać z akcji, bo dostali rzut karny. Z 11 metrów pon­ad 70 proc. bramek pada. Zdobyliśmy bramkę na 1:1, a w między­cza­sie mieliśmy trzy 200 proc. sytu­acje. Kiedy się nie wyko­rzys­tu­je takich na Lechu, to nie wygry­wa się meczu.

 

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.