31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.25min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Podbeskidzie

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Podbeskidzie

W ósmej kole­jce ekstrak­lasy Lech Poz­nań prze­grał z Podbeskidziem Biel­sko-Biała 0:1. Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów obu drużyn. 

Dar­iusz Kubic­ki (Podbeskidzie Biel­sko-Biała): Mecz dwóch drużyn, którym w lidzie niekoniecznie się wiedzie. Gospo­darze nas przezy­wali grą, style gry. Lech ma zawod­ników o wyso­kich umiejęt­noś­ci­ach tech­nicznych, którzy wyt­worzyli sobie sporo sytu­acji bramkowych. Kluczem do wygra­nia było zachowanie czys­tego kon­ta bramkowego. Wyjeżdżamy z Poz­na­nia ze zwycięst­wem, które dobrze smaku­je. Przy naszych ostat­nich wynikach musimy od zaraz myśleć o następ­nym meczu. Grat­u­lu­ję swoim zawod­nikom, serce na boisku było – wal­ka, deter­mi­nac­ja to wszys­tko było. Zależało nam na tym, abym zachować czyste konto.

Maciej Sko­rża (Lech Poz­nań): Stworzyliśmy dziś wystar­cza­ją­co sytu­acji, aby wygrać nie tylko jeden mecz. liczy się to, co wpad­nie do bram­ki. Nam nie udało się odd­ać cel­nego strza­łu. Prze­gry­wamy na włas­nym tere­nie, odnosimy bolesną porażkę. W tym meczu były frag­men­ty różnej gry. Ubole­wamy, że pier­wsza okaz­ja nie wpadła do bram­ki. Myślę że braku­je nam iskry, pewnoś­ci, która ulaty­wała z każdą nieu­daną sytu­acją. Za nami osiem meczów, przed nami 22 w rundzie zasad­niczej. Tą drużynę stać na to, aby wal­czyć o czołowe lokaty. Wierzę, że zawod­ni­cy będą szy­bko na właś­ci­wej drodze. Jestem zad­owolony z deb­itu Macie­ja Gajosa, widać, że będzie dużym wzmoc­nie­nie oraz Daw­i­da Kow­nack­iego, który powró­cił po kon­tuzji. Czekamy na powrót Darko Jevtića oraz Marci­na Roba­ka. Szy­bką recep­tą musi być zdoby­wanie bramek. Nie może­my ule­gać pan­ice. Piłkarze, wszyscy w klu­bie pokaza­li, że wiedzą, na czym pole­ga zdoby­wanie sukcesów. Ja nie poz­wolę, aby zawod­ni­cy ule­gali innym wpły­wom. Fatal­nie, że nas kryzys dopadł ter­az. Każdy kibic jest ogrom­nie rozczarowany naszy­mi wynika­mi. Ja mogę tylko jeszcze ciężej pra­cow­ać. Nie chcę uspraw­iedli­wiać zawod­ników. widać, że niek­tórzy są poza rytmem.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.