02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.16godz.14min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Pogoń

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lecha Poz­nań z Pogo­nią Szczecin.

Dar­iusz Wdow­czyk (Pogoń Szczecin): - Cieszymy się, że mogliśmy wygrać w Poz­na­niu. Zdawal­iśmy sobie sprawę jak ten mecz może wyglą­dać. Odd­al­iśmy inic­jaty­wę w pier­wszej połowie Lechowi, dal­iśmy się wbić w pole karne i z tego padła bram­ka. W prz­er­wie roz­maw­ial­iśmy rzec­zowo i spoko­jnie. To poskutkowało. Zawod­ni­cy z wiarą i deter­mi­nacją wys­zliśmy na drugą połowę. Byliśmy bliżej rywala, zagral­iśmy agresy­wniej. Pojaw­iały się sytu­acje i padły z nich bram­ki. Cieszę się z trzech punk­tów, a zwycięst­wo dedyku­ję w imie­niu drużyny kibi­com, którzy licznie przy­jechali do Poz­na­nia i mogli się cieszyć ze zwycięst­wa ich drużyny po 16 latach.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Gral­iśmy słab­sze spotkanie niż ostat­nio. Brakowało polo­tu, popeł­nial­iśmy błędy, po których stra­cil­iśmy bram­ki. nie chci­ałem dzisi­aj sza­chować zdrowiem piłkarzy, dlat­ego ich nie wpuś­ciłem. Patrzę na to w kon­tekś­cie ligi, a nie spotka­nia z Pogo­nią. Mam nadzieję, że uraz Tom­ka nie jest groźny. W pier­wszej połowie byliśmy lep­si, początek drugiej był gorszy. Nie gral­iśmy tego co powin­niśmy, mogliśmy agresy­wniej. Trud­no na gorą­co oce­ni­ać co się stało i dlaczego tak się dzieje. W meczach ze Śląskiem i z Wisłą domi­nowal­iśmy w drugiej połowie. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.