02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
1dn.21godz.9min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Ruch

Trenerski dwugłos po meczu Lech-Ruch

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z pomec­zowy­mi wypowiedzi­a­mi trenerów.

Jan Kocian:

Kibice byli dzisi­aj świad­ka­mi dobrego wid­owiska. To był intere­su­ją­cy mecz, dobry fut­bol. Nieste­ty popeł­nial­iśmy indy­wid­u­alne błędy, które Lech wyko­rzysty­wał i zamienił w bram­ki. Przez jak­iś czas kon­trolowal­iśmy mecz, ale dal­iśmy sobie szy­bko strzelić trzy gole i to boli.

Mar­iusz Rumak:

W pier­wszą połowę wes­zliśmy dobrze, strzelil­iśmy bramkę i kon­trolowal­iśmy mecz. Błąd w ustaw­ie­niu i jest 1:1. Dru­ga połowa, dru­gi błąd w kryciu i stra­cil­iśmy bramkę na 2:1. Moż­na powiedzieć, że trafil­iśmy z piekła do nie­ba. Trwało to moment, zdobyliśmy bram­ki i wygry­wamy spotkanie. Mamy 16 dni, żeby pra­cow­ać dalej, odzyskać sta­bi­liza­cję. Jed­nak jest jeszcze smut­na infor­ma­c­ja, bo Wołąkiewicz ma zła­maną szczękę i trzy­mam kciu­ki, żeby było wszys­tko dobrze.

Wyda­je mi się, że zespół jest moc­niejszy men­tal­nie niż był. Braku­je jeszcze równowa­gi i tracimy bram­ki, ale mam nadzieję,  że jak tylko  ją odzyskamy, to przes­taniemy tracić bram­ki. Przed nami trochę cza­su, żeby popra­cow­ać, zostało jeszcze kil­ka meczów.

Postawa kibiców była dzisi­aj wyśmieni­ta i dop­ing na pewno uskrzy­dlił chłopaków. W dużej mierze to kibice pomogli nam wygrać to spotkanie.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.