31.05.2023, g. 18:45
Eredivisie
Breda vs Emmen
Do meczu pozostało:
1dn.5godz.14min.
13.00 X3.75 22.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech – Videoton

Trenerski dwugłos po meczu Lech – Videoton

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z treś­cią kon­fer­encji pra­sowej po meczu Lech Poz­nań – Videoton Székesfehérvár.

Tamas Peto (Videoton Székesfe­hérvár) – Od tego meczu dostałem to, czego chci­ałem. Spodziewałem się moc­nego Lecha, tak też było. Nie mogę powiedzieć, ze nie jestem zad­owolony. Moja druży­na się rozwi­jała, szczęś­cia nie mieliśmy. Zbu­dowal­iśmy sobie sytu­acje, ale to Lech strzelił bramkę jeszcze w pier­wszej połowie, potem mis­tr­zowie Pol­s­ki pod­wyższyli — wynik mówi sam za siebie. W naszej drużynie stało się wiele rzeczy w ostat­nim cza­sie. Wynik nie pokazał zmi­any, jaka u nas zaszła. Gdy­byśmy mieli i trochę szczęś­cia może było­by inaczej. Uważam, ze dla Lecha byliśmy god­nym prze­ci­wnikiem. Przy­go­tu­je­my się do rewanżu jak najlepiej potrafimy.

Maciej Sko­rża (Lech Poz­nań) – Dobry wynik udało nam się uzyskać. Mecz rozpoczął się dobrze, szy­bko zdobyliśmy bramkę po ład­nej akcji Karo­la i Barry’ego. Wydawało się, że pójdziemy za ciosem, ale tak nie było. Videoton nie otworzył się przez cały mecz, było nam ciężko być pod bramką prze­ci­wni­ka. Trzy bram­ki to dobry wynik, ale nasi rywale pokaza­li, że mają dobrych piłkarzy. Cieszę się, że zagral­iśmy dobrze, z kon­trolą przez całe spotkanie. W ostat­nim cza­sie dużo spadło na drużynie, cieszę się, że w taki sposób udało nam się tak roze­grać. Jestem zad­owolony z powro­tu piłkarzy po kon­tuz­jach. Minus to kart­ka Karo­la i kon­tuz­ja Marci­na Roba­ka, która wyk­luczy go na dłuższy czas.

Zwycięst­wo 3:0 na włas­nym sta­dion­ie to wynik, który na pewno nas pod­budu­je. Złe wspom­nienia ode­jdą na bok. Na tej pod­staw­ie chce­my zbu­dować fajną atmos­ferę. Z Piastem, z lid­erem, gramy o trzy punkty.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.