07.12.2023, g. 21:00
Puchar Polski
Arka Gdynia vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
3dn.22godz.43min.
14.33 X3.75 21.70 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Widzew

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi szkole­niow­ców obu drużyn po meczu Lecha Poz­nań z Widzewem Łódź.

Rafał Pawlak, tren­er Widze­wa: — Nie jesteśmy zad­owoleni z wyniku, ale mogę być dum­ny z gry mojej drużyny. Zostaw­iliśmy dużo zdrowia na boisku. Lech też miał swo­je sytu­acje, ale piłce nie strzela się wszys­tkiego. Zakładal­iśmy sobie, że będziemy grali cier­pli­wie i dostaniemy swo­je szanse. Byliśmy blisko osiąg­nię­cia remisu. Ciężko ocenić sytu­acje z czer­woną kartką, ponieważ byłem daleko. Nie widzi­ałem tej sytu­acji, więc nie wypowiadam się. Życie pokaza­ło, że była to kluc­zowa decyz­ja meczu. Ciężko nam się grało w “dziesiątkę”. Przy­jechal­iśmy zagrać ofen­sy­wnie i szy­bko to legło w gruzach.

Mar­iusz Rumak, tren­er Lecha: - Mecz nam się ułożył: szy­bko zdobyliśmy bramkę, ryw­al grał w dziesiątkę, ale nie jest tak łat­wo atakować, kiedy ryw­al się cofnie. Gral­iśmy za wol­no, momen­ty gdy przyśpiesza­l­iśmy dawały nam sytu­acje. Zabrakło zim­nej krwi. Trze­ba tego momen­tu i przyśpieszenia. Cieszą trzy punk­ty i to, że przy stałych frag­men­tach gry dochodzil­iśmy do strza­łów. Zabrakło pre­cyzji. Patrzymy z optymizmem na kole­jny mecz. Martwią mnie wybo­ry, musimy nasze sytu­acje wyko­rzysty­wać z pre­m­e­dy­tacją, jak wytrawny bokser.

 

 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.