01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.15godz.50min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Wisła

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Lech — Wisła.

Maciej Musi­ał (asys­tent tren­era Wisły Kraków): — Grat­u­lac­je dla Lecha. Wyda­je mi się, ze dzisi­aj nie byliśmy gor­si od gospo­darzy, ale Ci wykaza­li się skutecznoś­cią. Przez więk­szą część meczu prowadzili grę, wykaza­li więcej jakoś­ci w ofen­sy­wie. Zdawal­iśmy sobie sprawę, że Lech dobrze zaczy­na mecze, drugie połowy ma gorsze, dlat­ego chcieliśmy przetrzy­mać pier­wszą połowę, odrzu­cić Lecha od gry. W drugiej połowie mieliśmy sytu­acje, nie są klarowne, ale gral­iśmy nieźle. Jeden błąd zade­cy­dował, że do prz­er­wy stra­cil­iśmy gola i trud­no było o spraw­ie­nie niespodzianki.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): — To był wyrów­nany mecz, kto strzeli bramkę ten wygry­wa. Jed­ni i drudzy stworzyli mało sytu­acji. Nie pamię­tam jakichś wyjątkowych sytu­acji. Oba zespoły dobrze grały w defen­sy­wie, w ofen­sy­wie gubiły piłkę. Punk­ty cieszą, bo przy takiej pub­licznoś­ci i wspar­ciu musimy wygry­wać. To się udało. Lep­szy mecz zagral­iśmy w Białym­stoku, mówiliśmy, że musimy grać swo­je, nie ma momen­tu, żeby bronić. Chcieliśmy szukać kon­trataków, bo gdy prowadzi się 1:0, ryw­al się otwiera, trze­ba wyprowadz­ić atak i skar­cić rywala. Jeśli mamy się tak męczyć do koń­ca sezonu i wygry­wać 1:0 po trud­nych meczach, to biorę to w ciem­no. Jesteśmy lid­erem i zobaczymy, co się wydarzy dalej. Pier­wszy raz od daw­na gramy pier­wsi, wygry­wamy, ter­az piłecz­ka jest po stron­ie Legii. Liczy się to, kto zajmie pier­wsze miejsce na końcu sezonu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.