02.12.2023, g. 20:00
PKO BP Ekstraklasa
Korona Kielce vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.4godz.35min.
13.80 X3.50 21.95 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Zagłębie

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi pomec­zowy­mi obu szkole­niow­ców. Poniżej komen­tarze Pavla Hapala i Mar­iusza Rumaka.

Pavel Hapal (Zagłę­bie Lubin): — Oglą­dal­iśmy dzisi­aj fajny mecz dwóch rywali gra­ją­cych ofen­sy­wną piłkę. Wes­zliśmy dobrze w mecz, my mieliśmy dwie sytu­acje na zdoby­cie bram­ki, drugą wyko­rzys­tal­iśmy. Lech później nas przy­cis­nął i zdobył dwie bram­ki z jedynych sytu­acji, które miał w pier­wszej połowie. W drugiej połowie zdomi­nowal­iśmy Lecha, mieliśmy więcej z gry, ale brakowało nam wykończenia i cel­nego poda­nia. Mogliśmy przechylić sza­le zwycięst­wa na swo­ją korzyść, ale Szymek zmarnował dobrą okazję. Później Lech zdobył trze­cia bramkę i zasłuże­nie wygrał.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań):To był spec­jal­ny mecz. Jeden z nas dzisi­aj przed treningiem dostał smut­ną wiado­mość i wygral­iśmy dziś dla Luisa. Po drugie pier­wszy raz pod moją wodzą, prze­gry­wal­iśmy i wygral­iśmy. Po trze­cie gola strzelił Piotr Reiss. Jeden tren­er powiedzi­ał, że trze­ba się nacier­pieć, żeby odnieść sukces. My dzisi­aj cier­pieliśmy przy stra­cie gola, potem w drugiej połowie. Trze­ba było użyć cech wolicjon­al­nych. Pokaza­l­iśmy, że jesteśmy prawdzi­wym zespołem i potrafimy wygry­wać. Zdobyliśmy ładne bram­ki i zwyciężyliśmy.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.