06.10.2023, g. 20:30
PKO BP Ekstraklasa
Lech Poznań vs Puszcza Niepołomice
Do meczu pozostało:
4dn.14godz.42min.
11.30 X5.50 212.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Lech — Żalgiris

lech-konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z opini­a­mi tren­erów obu zespołów po meczu Lecha Poz­nań z Żal­girisem Wilno.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań):Ciężko na gorą­co powiedzieć co się stało. Nie wiem czy może potrzeb­na nam zawod­ni­ka z polotem, który będzie miał pewność siebie w polu karnym. Musimy wyciągnąć wnios­ki z tych meczów i zas­tanow­ić się dlaczego się nie udało. Nie zabrakło ambicji i wal­ki tylko jakoś­ci. Pewnie gdy­byśmy wyko­rzys­tali, co czwartą okazję to byśmy wygrali. Przed nami trudne chwile, ale musimy patrzeć do przo­du, bo czeka­ją nas mecze w lidze i Pucharze Pol­s­ki. Musimy w nich spisać się dobrze, żeby za rok dostać ponown­ie szan­sę gry w pucharach.

Marek Zub (Żal­giris Wilno): - Jestem roz­dar­ty, bo żału­ję, że pol­s­ka druży­na odpadła, ale z drugiej strony cieszę się, że pokon­al­iśmy takiego rywala jak Lech. Na pewno strzelony gol dał nam kom­fort, mieliśmy okaz­je do zdoby­cia kole­jnych bramek. Ten gol był o tyle ważny, że gwaran­tował brak dogry­w­ki, a chcieliśmy jej uniknąć. Lech nam odpowiedzi­ał, ale za późno. Było sporo emocji, Lech był fawory­tem, ale Ci też cza­sa­mi muszą przegrać.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.