01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
9dn.4godz.10min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Legia — Lech

Trenerski dwugłos po meczu Legia — Lech

Zaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po meczu Legia Warsza­wa — Lech Poz­nań, w którym Lechi­ci zremisowali 2:2.

Hen­ning Berg (LEGIA): Zan­otowal­iśmy dobry powrót. Są drużyny, które prze­gry­wa­jąc z Lechem 0:2 mogły­by się pod­dać. Moi podopieczni nigdy tego nie robią. To my byliśmy zespołem, który chci­ał grać w piłkę i chci­ał strze­lać gole. Gdy­byśmy w pier­wszej połowie lep­iej zagrali w defen­sy­wie i skuteczniej w ataku, to wynik był­by dla nas lep­szy. Nie rozu­miem decyzji sędziego o przedłuże­niu meczu tylko o 4 min­u­ty. Zawod­ni­cy Lecha kradli czas, było 6 zmi­an i to spotkanie powin­no trwać przy­na­jm­niej 7 min­ut. Może wów­czas zdążylibyśmy strzelić zwycięskiego gola.

Maciej Sko­rża (LECH): Jeszcze jesteśmy w emoc­jach. W ostat­niej min­u­cie stra­cil­iśmy dwa punk­ty i to na pewno kładzie się cie­niem na tym spotka­niu. Przez więk­szą część meczu byłem usatys­fakcjonowany z real­iza­cji założeń tak­ty­cznych i zaan­gażowa­nia. Pod­jęliśmy walkę, zaskoczyliśmy Legię, do prz­er­wy prowadzil­iśmy 2:0 i kon­trolowal­iśmy grę. Wprowadze­nie w prz­er­wie Orlan­do Sa wprowadz­iło nieco zamiesza­nia w nasze szere­gi obronne, jed­nak wydawało się, że poradz­imy sobie z tym prob­le­mem. Obraz meczu zmienił dopiero gol Brzyskiego. W ostat­nich 15 min­u­tach dra­maty­cznie wal­czyliśmy o utrzy­manie wyniku. Dodatkowo co chwilę musi­ałem dokony­wać zmi­an ze wzglę­du na kon­tuz­je. Dzisi­aj zabrakło nam trochę doświad­czenia i cwa­ni­act­wa. Jesteśmy źli, ale nie może­my tego meczu trak­tować negaty­wnie. Jestem jed­nak pełen wiary w ten zespół. Do Poz­na­nia wracamy z nadzieją na dogo­nie­nie Legii na koniec sezonu.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.