11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.6godz.10min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Piast — Lech

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów obu drużyn po meczu 22. kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy, w którym Lech Poz­nań pokon­ał zde­cy­dowanie Piast Gli­wice 3:0. Poniżej komen­tarze obu trenerów.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Dzięku­je kibi­com, bo fan­tasty­cznie nas wspier­ali. Jeżdżą za nami w tak dużej grupie, a my dzisi­aj odwdz­ięczyliśmy się im grą, która była o wiele lep­sza, niż w ostat­nim meczu. Piast nam prak­ty­cznie nie zagrażał, pod­wa­jal­iśmy krycie. Myślimy już jed­nak powoli o meczu z Zagłę­biem. Zagral­iśmy dzisi­aj bardziej bezpośred­nio, nie jakoś rewela­cyjnie, choć były to dobre zawody w naszym wyko­na­niu. Liczę a to, że Buł­gars­ka będzie dla nas szczęśliwa.

Marcin Brosz (Piast Gli­wice): - Bard­zo ważnym momentem spotka­nia była bram­ka Tonewa, która padła w momen­cie, gdy wydawało się nam, że łapiemy rytm i gramy to, co lubimy. To był decy­du­ją­cy frag­ment spotka­nia. Zami­ast zdoby­wać bram­ki tra­cil­iśmy je. Liczyliśy na lep­szy wynik i moż­na oczeki­wać od nas lep­szej gry.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.