01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.57min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Piast — Lech

konferencja konfaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów obu drużyn po meczu 22. kole­j­ki T‑Mobile Ekstrak­lasy, w którym Lech Poz­nań pokon­ał zde­cy­dowanie Piast Gli­wice 3:0. Poniżej komen­tarze obu trenerów.

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Dzięku­je kibi­com, bo fan­tasty­cznie nas wspier­ali. Jeżdżą za nami w tak dużej grupie, a my dzisi­aj odwdz­ięczyliśmy się im grą, która była o wiele lep­sza, niż w ostat­nim meczu. Piast nam prak­ty­cznie nie zagrażał, pod­wa­jal­iśmy krycie. Myślimy już jed­nak powoli o meczu z Zagłę­biem. Zagral­iśmy dzisi­aj bardziej bezpośred­nio, nie jakoś rewela­cyjnie, choć były to dobre zawody w naszym wyko­na­niu. Liczę a to, że Buł­gars­ka będzie dla nas szczęśliwa.

Marcin Brosz (Piast Gli­wice): - Bard­zo ważnym momentem spotka­nia była bram­ka Tonewa, która padła w momen­cie, gdy wydawało się nam, że łapiemy rytm i gramy to, co lubimy. To był decy­du­ją­cy frag­ment spotka­nia. Zami­ast zdoby­wać bram­ki tra­cil­iśmy je. Liczyliśy na lep­szy wynik i moż­na oczeki­wać od nas lep­szej gry.

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.