11.02.2023, g. 17:30
PKO BP Ekstraklasa
Wisła Płock vs Lech Poznań
Do meczu pozostało:
2dn.7godz.19min.
13.80 X3.50 21.85 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Pogoń — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po mecz Pogoń Szczecin — Lech Poznań.

Dar­iusz Wdow­czyk (Pogoń Szczecin): - Dłu­go czekałem na moment powro­tu na ławkę tren­er­ską. Mecz mógł się podobać, widać było zaan­gażowanie, walkę, ale debi­ut się nie udał. Lech był dobrze zor­ga­ni­zowany, bardziej doświad­c­zony i to było na boisku widać. Myślę, że nasze trenin­gi wkrótce zaczną przynosić efek­ty, bo widać było momen­ty, ale było ich niewiele. Byliśmy karceni przez Lecha kon­tra­mi. Zwracal­iśmy na to uwagę, ale Lech przeprowadza je na tyle dobrze, że trud­no im przeszkodzić. 

 

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Gral­iśmy, co chcieliśmy, groźnie kon­tratakowal­iśmy. W pier­wszej połowie zabrakło dokład­noś­ci w ostat­nim poda­niu. W prz­er­wie powiedzi­ałem Ger­go, żeby spo­jrzał, a nie grał w stre­fie. Alex też pokazał, że hat­trick to nie przy­padek. Cieszę się, że pas­sa wyjaz­dowa jest podtrzy­mana, bo wiemy, że kiedyś się skończy. Szczecin jest trud­nym teren­em do gry. Cieszę się z trzech punk­tów. Mam nadzieję, że w piątek pokon­amy Lechię, bo pora na punk­ty u siebie. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Lechia Gdańsk - Widzew Łódź

PKO BP Ekstraklasa

11/02/2023 / 01:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.