Trenerski dwugłos po meczu Pogoń — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po mecz Pogoń Szczecin — Lech Poz­nań.

Dar­iusz Wdow­czyk (Pogoń Szczecin): - Dłu­go czekałem na moment powro­tu na ławkę tren­er­ską. Mecz mógł się podobać, widać było zaan­gażowanie, walkę, ale debi­ut się nie udał. Lech był dobrze zor­ga­ni­zowany, bardziej doświad­c­zony i to było na boisku widać. Myślę, że nasze trenin­gi wkrótce zaczną przynosić efek­ty, bo widać było momen­ty, ale było ich niewiele. Byliśmy karceni przez Lecha kon­tra­mi. Zwracal­iśmy na to uwagę, ale Lech przeprowadza je na tyle dobrze, że trud­no im przeszkodz­ić. 

 

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Gral­iśmy, co chcieliśmy, groźnie kon­tratakowal­iśmy. W pier­wszej połowie zabrakło dokład­noś­ci w ostat­nim poda­niu. W prz­er­wie powiedzi­ałem Ger­go, żeby spo­jrzał, a nie grał w stre­fie. Alex też pokazał, że hat­trick to nie przy­padek. Cieszę się, że pas­sa wyjaz­dowa jest podtrzy­mana, bo wiemy, że kiedyś się skończy. Szczecin jest trud­nym teren­em do gry. Cieszę się z trzech punk­tów. Mam nadzieję, że w piątek pokon­amy Lechię, bo pora na punk­ty u siebie.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress