01.06.2022, g. 16:00
Liga Narodów UEFA
Polska vs Walia
Do meczu pozostało:
4dn.1godz.46min.
11.75 X3.50 24.45 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Trenerski dwugłos po meczu Pogoń — Lech

jan pienczak pieńczak  (24) konferencjaZaprasza­my do zapoz­na­nia się z wypowiedzi­a­mi tren­erów po mecz Pogoń Szczecin — Lech Poznań.

Dar­iusz Wdow­czyk (Pogoń Szczecin): - Dłu­go czekałem na moment powro­tu na ławkę tren­er­ską. Mecz mógł się podobać, widać było zaan­gażowanie, walkę, ale debi­ut się nie udał. Lech był dobrze zor­ga­ni­zowany, bardziej doświad­c­zony i to było na boisku widać. Myślę, że nasze trenin­gi wkrótce zaczną przynosić efek­ty, bo widać było momen­ty, ale było ich niewiele. Byliśmy karceni przez Lecha kon­tra­mi. Zwracal­iśmy na to uwagę, ale Lech przeprowadza je na tyle dobrze, że trud­no im przeszkodzić. 

 

Mar­iusz Rumak (Lech Poz­nań): - Gral­iśmy, co chcieliśmy, groźnie kon­tratakowal­iśmy. W pier­wszej połowie zabrakło dokład­noś­ci w ostat­nim poda­niu. W prz­er­wie powiedzi­ałem Ger­go, żeby spo­jrzał, a nie grał w stre­fie. Alex też pokazał, że hat­trick to nie przy­padek. Cieszę się, że pas­sa wyjaz­dowa jest podtrzy­mana, bo wiemy, że kiedyś się skończy. Szczecin jest trud­nym teren­em do gry. Cieszę się z trzech punk­tów. Mam nadzieję, że w piątek pokon­amy Lechię, bo pora na punk­ty u siebie. 

Kursy na mecze Lecha

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie Ekstraklasa

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Mecze Ekstraklasy

Tabela Ekstraklasy (gr. mistrzowska)

Tabela Ekstraklasy

Strzelcy Ekstraklasy

Archiwum newsów

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.